Jump to content
  • 0

pomoc HouseSystem by Antironix


spotrebovatel

Dotaz

Ahoj všichni, mám takový malý problém s House Systémem od Antironixe, protože jsem konečně našel jednoduchý House Systém, který jde použít na Rze, ale samozřejmě jako všechny House Systémy na Rze, má i tento chybu. Vždy, když se koupím dům, tak mi zmizí pickup. Připojím zde ten House systém jako soubor, pokud mi někdo pomůže jak to opravit, budu vám velice vděčný :-D, kdyžtak vám to ukážu přímo na serveru 94.229.33.233:2064. Prosím, nezamykejte mi hned toto téma, potřebuju vážně pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

antironix.txt

Link to comment
Share on other sites

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na rze qwerovi nefunguji, a co se tyce kradeze, vy jste byly u me na serveru ze to rikate?


Mirotelli, pokud vis, který QWERUV funguje na rzy, muzes mi sem poslat presne stranku? Ja jsem totiž vyzkousel asi 20 House Systemu od všech lidi, a zadny nefungoval. Tak tě žádám, jakožto zoufalí můž.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Na rze qwerovi nefunguji, a co se tyce kradeze, vy jste byly u me na serveru ze to rikate?

 proč bychom tam jako měli chodit? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No, že víš, že je to krádež, jak ty můžeš vědět, že nemám třeba ATomasovo Rzy uz 2 roky koupenou a ulozenou v pocitaci? :-D Nemyslim to nijak ve zlem.


Ale to je jedno, ja zde pisu o radu, a ne o popisovani toho, jak mam nelegalni mod, atd.., takže vás žádám znova, jestli by mi někdo nepomohl s tímto problémem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...