Jump to content

Koniec telefonu ?


Guest SpiRinG

Recommended Posts

Potreboval bi som pomoc
Ráno sa mi sekol telefon. Vybral som baterku a dal naspeť.
Nezapol sa, Svietili akurat tlačitka_
Skušal som to v škole
Značilo to vybitu bateriu (vybracie pri zapinani)
Terás sa neda zapnuť. Nereaguje na pokus o zapnutie,nabijanie a ani na pripojenie k PC
Ešte sa mi to nestalo žebi sa nezapol

Vie mi niekto pomôcť ?

ZTE Blade

Link to comment
Share on other sites

tak ho choť reklamovať alebo ho vihoť. Potom ak si kupyš novi tak choť na goole plai a stiahni si tam lekcie spysovneho jazika.

++ :d. Perfektné Lax :) !

Najprv pri slove vihoť som sa pozastavil, že či si to naozaj ty, ale potom keď som čítal ďalej tak som pochopil :d.

 

 

Potreboval bi som pomoc

Ráno sa mi sekol telefon. Vybral som baterku a dal naspeť.

Nezapol sa, Svietili akurat tlačitka_

Skušal som to v škole

Značilo to vybitu bateriu (vybracie pri zapinani)

Terás sa neda zapnuť. Nereaguje na pokus o zapnutie,nabijanie a ani na pripojenie k PC

Ešte sa mi to nestalo žebi sa nezapol

Vie mi niekto pomôcť ?

 

ZTE Blade

--

Skús ho trochu pobúchať :d. Myslím to vážne, už trom kamošom sa stalo, že nefungoval mobil a že ho opravili trasením / udieraním xD. Lebo že sa často stáva, že napr. tie bočné tlačidlá sa posunú pri nejakom zahrkaní a kazia obvod a že ich musíš dať naspäť či čo (mne sa to nestalo ešte, takže nemám skúsenosť).

*U nás v aute nefunguje svetlo na palubovke kým na ňu nepobúchaš a potom na 3 minúty svieti a potom zas zhasne xD.

Alebo nemôže sa stať, že ti padol do vody? To by mohlo byť ono..

Ak nie, tak už asi iba vyhodenie :).

Link to comment
Share on other sites

Nemôže. Tak to čo hovoríš môže biť. Keď ho napojim na PC alebo nabijačku tak je takí horuci že sa neda chtiť

Idem skušať. už mi tak puklo dotikove sklo :d

Link to comment
Share on other sites

LOL a to ho furt používaš? :d :D.
Podla toho čo je "nedá sa chytiť".
Môže byť, že je zoskratovaný a tak blbne... A ak je fakt horúci, rozhodne neodporúčam používať dlhodobo, mohlo by sa tam niečo pokaziť ;).

Link to comment
Share on other sites

Často je v prevacke. Ale už mam blackbery tak ani moc nie. Ale potrebujem android!
Jeho lem napojim na nabijačku alebo PC a potom sa tak nahreje že po 5sekundach v ruke pali


Okey.  Nepomaha. Niejake systemove riešenie ?

Link to comment
Share on other sites

Nemam žiadnu poruchu. Tak sa ospavedlnujem niekomu koho nemaju čo zaujimať moje znamky z SJL

Je to moja vec

ty sa chod ucit lebo podla toho ako pises si bud cigan ktory nevie kolko je 4+5 alebo nejake decko. popripadne mas nieco s hlavou :think:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...