Jump to content

script IRegister 2.0


Albus Brambůrek

Recommended Posts

Někteří z vás si pamatují moji registračku Iregister 1.0. Ale teď přichází 2 éra smile.png

 

Ukládá:

  • Zabití,
  • Úmrtí,
  • Admin level,
  • Peníze,
  • Peníze v bance,
  • IP,
  • Pozici X,Y,Z,
  • Skin,
  • HP,
  • Armor
  • Zbraně

Takže celkem více věcí a dokonce abych nezapoměl všechny zbraně smile.png

 

Nový způsob načítání:

 

Způsob načítání se nezměnil nijak výrazně jen podle potřeb nových věcí k uložení před tím než se spawnete se pomocí funkce SetSpawnInfo nastaví skin a pozice, poté při spawnutí dostanete 5 sekund GOD-MODE jako AntiSpawnKill.

 

Shrnutí:

 

Přídáno:   + Nové ukládací položky

+ Nový způsob nastavování hodnot při spawnu

+ AntiSpawnKill ochrana na 5 sekund.

Bugy:        - Zatím jsem žádné neobjevil.

 

DOWNLOAD/PASTEBIN:

PASTEBIN: http://pastebin.com/QdsEj3fM

DOWNLOAD: http://ewolutions.cz/index.php?/files/file/113-iregister/

 

Autor: Isigar

Licence: MIT

Link to comment
Share on other sites

Dosť slabé na to, že si to robil ty Isigar. *Ja som teda ešte od teba nič nevidel, ale to čo tu o tebe hovoria - čakal som viac.
Nič prevratné tam nie je. Páči sa mi, že ako jeden z veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi mála si opužil enum na dialogy. 
Ďalej tam nechápem v skripte tie vynechané riadky a odtabovania len-tak. Úplne nelogické medzerovania - niekde oddiališ "{" od "mena" bloku o jeden tabulátor, niekde zas nie... If(response) je pomalšie než if(!response) return 1;. Aj formáty tých stringov - velkosti polí sú také neohrabané.
A ten skript nie je úplný, chýba ti tam napríklad definovanie procedúry "GetIP". Ďalej - peniaze v banke - banku nemáš ani definovanú.. Je to tam zbytočné.
Suma sumárum: Na prvý FS - 6/5. Na druhý FS 5/5 a aj na tretí 5/5. Na to, že je to druhá verzia tvojho už staršieho skriptu je to 2/5.

Link to comment
Share on other sites

Dosť slabé na to, že si to robil ty Isigar. *Ja som teda ešte od teba nič nevidel, ale to čo tu o tebe hovoria - čakal som viac.

Nič prevratné tam nie je. Páči sa mi, že ako jeden z veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi mála si opužil enum na dialogy. 

Ďalej tam nechápem v skripte tie vynechané riadky a odtabovania len-tak. Úplne nelogické medzerovania - niekde oddiališ "{" od "mena" bloku o jeden tabulátor, niekde zas nie... If(response) je pomalšie než if(!response) return 1;. Aj formáty tých stringov - velkosti polí sú také neohrabané.

A ten skript nie je úplný, chýba ti tam napríklad definovanie procedúry "GetIP". Ďalej - peniaze v banke - banku nemáš ani definovanú.. Je to tam zbytočné.

Suma sumárum: Na prvý FS - 6/5. Na druhý FS 5/5 a aj na tretí 5/5. Na to, že je to druhá verzia tvojho už staršieho skriptu je to 2/5.

 

Řeknu ti to asi takto ... Fakt o mě někdo říká hezký věci ? :d :D  Ok k věci ano zapoměl jsem tam dal všechny ty stocky další věc na to že je to ode mě ? Co čekáš ? Jak může vypadat jinak register, jinak další verze bude ukládání + VIP, Průkazy, a celková optimalizace ano tento script je hodně hodně starý jen jsem doplňoval takže si počkej na další verzi ;) Ta podle toho co tu je by tě měla ohromit :d

Link to comment
Share on other sites

Řeknu ti to asi takto ... Fakt o mě někdo říká hezký věci ? :d :d  Ok k věci ano zapoměl jsem tam dal všechny ty stocky další věc na to že je to ode mě ? Co čekáš ? Jak může vypadat jinak register, jinak další verze bude ukládání + VIP, Průkazy, a celková optimalizace ano tento script je hodně hodně starý jen jsem doplňoval takže si počkej na další verzi ;) Ta podle toho co tu je by tě měla ohromit :d

--

Číslo verzie označuje funkčnosť...

Perfektná mala byť už verzia 1. Dobre, je vela autorov čo možno boli tlačení časom.. OK... Je tu verzia 2.. A stále nie je perfektná :o :O :d.

A k tým preukazom - ďalšia blbosť. VIP tiež.. Je to register sys.. Toto tam bude zbytočne, to už by mohol byť základ na gamemod... To by si musel spraviť celú sekciu s preukazmi, VIP a pod. Ďalej ak chceš, aby to ľudia používali, musíš myslieť na nich.. Preukazy, VIP a podobné veci by sa už bili so skoro každým gamemodom.

Každý program potrebuje niečo kreatívne, alebo aspoň brutálne optimalizovaný skript.

Moja rada pre každého:

Akýkolvek skript, ktorý robíš, musíš urobiť iným. 

Vykašli sa na všetko, čo ti napadá, že ako by si to mohol urobiť!

Vymysli niečo úžasné, čo nikde nie je... A potom to daj do skriptu.

99.9% sa ti podarí zrealizovať čokolvek, pretože "postupnosť bitov je potenciálne nekonečno". AK sa to nepodarí urobiť tak, urob to inak, ale cesta je vždy.

Neexistuje nič, čo by sa nedalo urobiť. Ako Morgan Freeman vraví: "As a man can imagine... A man can do...".

Konkrétne k tomuto - zahoď všetky dialógy.. V 0.3x boli pridané nové možnosti - zobrazovanie modelov v ClickableTextdravoch.. Skrátka urob ten registračný systém výnimočným! Napríklad keď prídeš, vyber si z mnoha modelov vlastný skin! (Je na to defaultne FS "skinchanger")

Link to comment
Share on other sites

--

Číslo verzie označuje funkčnosť...

Perfektná mala byť už verzia 1. Dobre, je vela autorov čo možno boli tlačení časom.. OK... Je tu verzia 2.. A stále nie je perfektná :o :o :d.

A k tým preukazom - ďalšia blbosť. VIP tiež.. Je to register sys.. Toto tam bude zbytočne, to už by mohol byť základ na gamemod... To by si musel spraviť celú sekciu s preukazmi, VIP a pod. Ďalej ak chceš, aby to ľudia používali, musíš myslieť na nich.. Preukazy, VIP a podobné veci by sa už bili so skoro každým gamemodom.

Každý program potrebuje niečo kreatívne, alebo aspoň brutálne optimalizovaný skript.

Moja rada pre každého:

Akýkolvek skript, ktorý robíš, musíš urobiť iným. 

Vykašli sa na všetko, čo ti napadá, že ako by si to mohol urobiť!

Vymysli niečo úžasné, čo nikde nie je... A potom to daj do skriptu.

99.9% sa ti podarí zrealizovať čokolvek, pretože "postupnosť bitov je potenciálne nekonečno". AK sa to nepodarí urobiť tak, urob to inak, ale cesta je vždy.

Neexistuje nič, čo by sa nedalo urobiť. Ako Morgan Freeman vraví: "As a man can imagine... A man can do...".

Konkrétne k tomuto - zahoď všetky dialógy.. V 0.3x boli pridané nové možnosti - zobrazovanie modelov v ClickableTextdravoch.. Skrátka urob ten registračný systém výnimočným! Napríklad keď prídeš, vyber si z mnoha modelov vlastný skin! (Je na to defaultne FS "skinchanger")

Víš co nemám tě moc rád ale OK ten tvůj nápad se mi libí ;)

IP = 2x tě to přihlasí pomocí Ip, pak ti to bude psát že selhalo :)

 

Ne ... Jen když máš dynamickou a pokud ano tak můžeš kdykoliv aktualizovat ip pomocí /ucet

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...