Jump to content
  • 0

pomoc [HELP] Street Life


Lampard

Dotaz

Ahoj stáhl jsem si gamemode street life (.pwn) od LYRICSE ale kdyz to davam do amx ma to 1 warning

 

Header size: 7360 bytes

Code size: 1563936 bytes

Data size: 1010188 bytes

Stack/heap size: 16384 bytes; estimated max. usage=5053 cells (20212 bytes)

Total requirements: 2597868 bytes

 

A když to dám na server tak server nejde ani zapnout jak to spravím prosím? :)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

More, hádam že vieš že musíš do server.cfg tam do riadku gamemodes0 napísať ten mód

Ano :d

nezapomeň kompilovat kompilátorem pro verzi serveru který máš

Nevím co tím myslíš ale typujem, že myslíš pawno 0.3x ? :/
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zkoušel jsem to přes windows server - Ta černá tabulka se hned vypne takže nejde zapnout server a hostovaný mám taky přes fakaheda'

 

SA-MP Dedicated Server

----------------------

v0.3x, ©2005-2013 SA-MP Team

 

[16:35:07] filterscripts = "" (string)

[16:35:07]

[16:35:07] Server Plugins

[16:35:07] --------------

[16:35:07] Loaded 0 plugins.

 

[16:35:07]

[16:35:07] Filterscripts

[16:35:07] ---------------

[16:35:07] Loaded 0 filterscripts.

 

[16:35:07] Zlo�ka "scriptfiles/SL/" nieje vytvoren�! Server sa vyp�na!

[16:35:07] Number of vehicle models: 0

[16:35:07] --- Server Shutting Down.

 

----------

Loaded log file: "server_log.txt".

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ty seš lama hnusná až to mlátí dveřma.. když už chceš zas přepisovat autory, tak se nauč aspoň jednu věc! ve scriptfiles si vytvoř složku SL, do složky SL si vytvoř složku SERVER, a do složky SERVER si vytvoř složky "Clans,Firms,Houses a MobilNumbers.
Pokuď i to ti nepůjde, tak jsi lamák a někde máš chybu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A ty si asi K0K0T? O.o kde přesně jsem uvedl, že přepisuju autora nebo odkud si to vyčetl. ty zakomplexovaný deb*l? O.o A jinak díky za radu vyzkouším

Sklidni si slovník ty děcko, a nedělej ze sebe blbýho už ten Nickname "Lampard" u kterého si vzpomenu copy scripty. Tečka, konec spamu. Radu jsi dostal, jdi na fakaheda ať ti pomůžou..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

NIC

Sklidni si slovník ty děcko, a nedělej ze sebe blbýho už ten Nickname "Lampard" u kterého si vzpomenu copy scripty. Tečka, konec spamu. Radu jsi dostal, jdi na fakaheda ať ti pomůžou..

Připomeneš mi nějaké? :) já si totiž na žádné copy scripty nepamatuju :)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lampard ty nebuď sprostý. Nenadávaj im.
Lukes ty sa uvedom. Nedristaj bez toho, aby si si niečo prečítal. Tak ako aj k môjmu FS. Ani si nečítal popis. Tu tiež nie, nikde nie je napísané, že mení autorov.
XAM ty nezačínaj offtopic len tak. Tu sa radí, nie háda.
Lampard - zmaž celý samp server a stiahni to nanovo a nanovo si stiahni a uploaduj aj streetlife. Potom zkontroluj či je na fakahede rovnaká konfigurácia ako u teba tam, kde to funguje.
Alebo je možné aj to, že StreetLife potrebuje plugin sscanf. Na fakahede musíš dopísať do server.cfg riadok plugins a do neho sscanf. Je možné aj, že na fakahede nie sú pluginy povolené.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lampard ty nebuď sprostý. Nenadávaj im.

Lukes ty sa uvedom. Nedristaj bez toho, aby si si niečo prečítal. Tak ako aj k môjmu FS. Ani si nečítal popis. Tu tiež nie, nikde nie je napísané, že mení autorov.

XAM ty nezačínaj offtopic len tak. Tu sa radí, nie háda.

Lampard - zmaž celý samp server a stiahni to nanovo a nanovo si stiahni a uploaduj aj streetlife. Potom zkontroluj či je na fakahede rovnaká konfigurácia ako u teba tam, kde to funguje.

Alebo je možné aj to, že StreetLife potrebuje plugin sscanf. Na fakahede musíš dopísať do server.cfg riadok plugins a do neho sscanf. Je možné aj, že na fakahede nie sú pluginy povolené.

Děkuji :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Popis čtu vždycky.. ale že je až taková lama, která si neumí přečíst LOGY v módu kde má napsáno jaký složky si má vytvořit se mi nechce věřit.
Tango, u tebe jsem četl popis taky, a napsal jsem ti tam odpověď, tak to laskavě sem netahej.. upozorňoval jsem tě na chyby a odfláklej admin script.

D4e09: Nazval jsem ho lamou, za to on mě kokotem a bůh ví čím ještě.. pomohl jsem mu se složkama, když se tu k tomu nikdo neměl, a jen kecáte nesmysli.. tak se vzpamatuj, a pročti jsi to co psal on.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...