Jump to content
  • 0

pomoc Compiler prestal pracovať


TheScript

Dotaz

Zdravím. Mám jeden mod čo má asi 80 kilo riadkov.. Problém ne ni v tom že je veľký, lebo prekompilovať ide, ale neviem z akého dôvodu to teraz nejde. Kedže som niečo prepísal a už nejde. Nikdy sa mi to nestalo. Okey, tak raz.. ale to som vyriešil hned.. ale v 80k netušim kde je chyba. Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ale ty nechápeš že to sekne a prestane pracovať pawno? Ja môžem čakať aj do pol noci, ale to neskopiluje lebo sa program pawno prestal pracovať. Ale pred tým to išlo, len nejaký môj človek urobil chybu a nevieme čo to môže byť. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale ty si idiot vole! Ono neprestane reagovať ale prestane pracovať.. normálne vyjde tabulka že program pawno prestal pracovať.. za to že máš 14 rokov som si nemyslel že si taký idiot. :d Aj ked sa poznáme.. ale ty si proste trafený. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To že ti pawno přestalo pracovat je způsobeno tím že je tam nějaká fatální chyba která se dost těžko hledá v tolika řádcích často je to nějaká závorka ale hrozně špatně se to hledá jestli jsi tam něco upravoval nebo někdo jiný tak je nejlepší se podívat co jsi naposledy dělal na čem jsi pracoval a buď to překontrolovat jestli tam něco najdeš tak opravit a pokud to nenajdeš tak to po kouskách maž a uvidíš hned v čem je chyba až ti to půjde.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To že ti pawno přestalo pracovat je způsobeno tím že je tam nějaká fatální chyba která se dost těžko hledá v tolika řádcích často je to nějaká závorka ale hrozně špatně se to hledá jestli jsi tam něco upravoval nebo někdo jiný tak je nejlepší se podívat co jsi naposledy dělal na čem jsi pracoval a buď to překontrolovat jestli tam něco najdeš tak opravit a pokud to nenajdeš tak to po kouskách maž a uvidíš hned v čem je chyba až ti to půjde.

jediný rozumný komentář k tématu :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak tak, najčastejšou chybou sú zátvorky... keďže to má 80k riadkov isto to máš v oddelených súboroch, tak ich postupne zakomentúvavaj a tak sa dostaneš k chybnému súboru.. potom zakomentuj napr. prvú polovicu súboru, ak chyba pretrváva, tak skús zakomentovať druhú polovicu.. atď až kým neprídeš na chybu..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Konečne ma niekto pochopil. Ano, milous, dakujem. :) Chybu som opravil..  A to čo som robil pri buildoch sa nedá zistiť, kedže na tom pracovali 4 pawneri.. Takže ťažko. Dávam si na tie zátvorky pozor, ale ked to jeden pawner poser, mam prácu na 9 hodín.. Chybu som hľadal pomerne 9 hodín. 

 

Pfú. aspoň že tá chyba je opravená! :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

neviem síce ako presne to máš urobené, ale aj ja som tiež plánoval projekt s viacerými pawnermi a prišiel som na dosť spôsobov ako výsledný mód spájať jednoducho a aby každý mal rovnaký prístup, rovnaké možnosti a aby  sa v prípade chyby dala ľahko identifikovať... stačí len poriadne popremýšľať ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Script, toto sa aj mne stalo a musel som vyhodiť celý mód...
Skúšal som všetky programy, ktoré ti "nájdu" chybu so zátvorkami, ale ani jeden mi to tam nenašiel...
Si šťastný človek keď to opravíš :d.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak mne sa to stalo zatial len 2.. v prvom prípade to bolo len 2k.. ale teraz, 80... Dobre že ma šlak netrafil. 9 hodín v kuse som na tom robil.. ani sekundu nespal. Ale nakoniec sa chybyčka našla a som štastný ako blcha. :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...