Jump to content
  • 0

pomoc Hľadám mód


Zeit

Dotaz

Zdravím ,

Som majiteľ herného portálu epiczone.sk a chceli by sme rozšíriť svoje služby serverom na SAMP. Takže chcem sa vás opýtať či niekto neponúka mod na SAMP server .... Najviac by mi vyhovovala reálna zemne

Link to comment
Share on other sites

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rickey-OMG.gif   sudcla.gif  louie.giffacepalmer.gif

1. Epiczone.eu - server sa nenašiel :d :d

2. Moc toho o samp nevieš čo? :d
Úprava: EpicZone.sk už ide.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ved práve .... Radšej si zaplatím za niaky mod ktorý bude stáť za to ... Ja som skôr na PAWN ktorý sa využíva na cs 1.6

 

A k tomu bodu jedna je to sk nie eu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To nedáva zmysel čo si povedal...
Reálna Zeme, ktorú kúpiš, za to nestojí a na 99% ju iba stiahneš na čierno.
Ďalej je 2 147 483 648 lepších módov, ktoré nájdeš zadara na fore sa-mp.com, ale nemôžem ich vymenovať, lebo pole má limit len 2 147 483 647.
Môžem ale skúsiť Godfather, Raven's roleplay - dva historicky najhranejšie módy a obidva sú na stiahnutie aj so zdrojom zadarmo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak neviem či je to tak aj na SAMP ale na cs 1.6 je také pravidlo nikdy nestiahneš lepší mód aký si spravíš sám ... takže predpokladám že na free môžem očakávať niake tie bugy a pod

 

Jo free thema :d To by som chcel vidieť kde ju free stiahneš :d 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neviem ako na CS 1.6, ale v reálnom svete kde platí matematika je také pravidlo, že nikdy nebudeš mať lepší mód ako všetci.
Bugy môžeš očakávať aj u seba na 20 000 riadkovom kóde, ktorý budeš robiť mesiac.
Godfather je najviac sťahovaný a má už viac než 5 rokov.
Raven's Roleplay môže mať 2-3 roky a je tam cez 100 000 riadkov kódu ;).
Štatisticky nikdy nespravíš niečo lepšie než ostatní a ak si psychicky zdravý, radšej stiahni niektorý z týchto módov.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zadarmo nikto.
Za $ asi každý.
Napríklad aj ja.
Úprava: Tiež sa mi zdalo, že už som videl rovnaké rozloženie prvkov na webe, ale nevyznám sa, tak som to nekomentoval.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neviem či už si retard, ale dal som ti tie najúspešnejšie módy, tak si ich vygoogli.....
Stratový budeš vždycky, pokial niekomu zaplatíš za mód.
Logika:
Niekomu platíš..
On niečo spraví..
Nie je to dostatočne dobré, takže si platil zbytočne.
Profíkovi vela nezaplatíš, tak ti to nespraví.
Keď ti to spraví, tak to nie je profík, pretože ten čo by to vedel si to spraví sám.
_--------------
Preto ti ani VIP nepomôže. Buď si to sprav sám, aby si nebol stratový, alebo stiahni jeden z tých čo som ti napísal a prelož.
A ako som už písal, kým to preložíš bude rok 2015.

Norhy, on nechcel kúpiť mód, on chcel platiť za tvorbu mód podla toho čo napísal....
 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tango ty si snaď dement ... ??? Hovorím že hľadám niekoho kto by mi spravil mod ... Niekoho ako lirycks a ty tu riešiš samé .... čo je teba do toho či budem stratoví alebo nie 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tango ty si snaď dement ... ??? Hovorím že hľadám niekoho kto by mi spravil mod ... Niekoho ako lirycks a ty tu riešiš samé .... čo je teba do toho či budem stratoví alebo nie 

nazov topicu : Hladam MOD (nie pawnera co mi spravi mod)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

On je úplne mimo.. Predtým písal, že nechce byť stratový, ale asi už upravil príspevok ako ten prvý s adresou portálu...
A že hladá človeka ako Lyrics.. Lyrics píše, že robí kód za peniaze.. On je proste mimo :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...