Jump to content

Obraz na více monitorů - nefunguje


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím,

mám problém s připojením 3 monitorů. 

 

Mám GPU AMD Radeon HD 6850 2GB, a do výstupu HDMI zapojuji Samsung 21" LCD monitor (který je i jako TV)

Další 2 monitory HP a IBM zapojuji do DVI přes redukce na VGA. Problém je v tom že druhý výstup DVI nefunguje pro tyto dva monitory, ale za to funguje přes redukci na HDMI sa Samsung monitorem. Ovladače mám nainstalované a ani v nich se mi jiný než Samsung v druhém DVI výstupu nenačte. Nevíte někdo co by to mohlo způsobovat nebo jaké by mohlo být řešení? Dík

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Zkontroluj si, zda tvoje grafická karta umí využít 3 monitory naráz.

http://www.czc.cz/msi-r6950-twin-frozr-ii-pci-e/85643/produkt

 

napsáno že až 6 monitorů, pokud to není jako u disků kde slovo "až" znamená něco uplně jiného než by mělo znamenat tady tak by to 3 monitory mělo zvládat...

 

a při tom hledání jsem narazil na Eyefinity AMD což zkusím jestli by to pomohlo.

 

/EDIT Eyefinity AMD je součástí amd catalyst takže to tam mám a přes to už jsem to zkoušel předtím a nic 

 

co máš za OS? teda pokud čtu dobře ze štítků tak se bavíme že pc nebere 3 monitory?

iOS 7

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

sakra.... :d windows 7 :d jak sem sakra mohl napsat iOS xDD


no tak teda zkusil jsem to oblbnout že jsem koupil redukci z HDMI na dvi a na to že bych napojil redukci DVI - VGA oblblo to mě ty dvě DVI nejsou shodné a v jednom je o 4 piny více -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...