Jump to content

gamemode Pawno.cz Freeroam | Neoficiálny Server


Norhy

Recommended Posts

Ahoj. Už mesiac pracujem na novom móde, konkrétne Freeroame. Jedná sa o mód ktorý bude pre Server s názvom Pawno.cz Freeroam | Neoficialny Server.

 

Nemám nijaké povolenie urobiť Server pre Pawno, ale je to len neoficiálny Server kde sa môžeme všetci stretnúť a zahrať si. Bude to fungovať na princípe Whitelistu, čiže na Server budú môcť len tí, ktorých meno bude v zozname.

 

Mód obsahuje základne veci, príkazy, vozidlá, stunty atď. Môžete robiť čo sa vám zachce. Každý člen bude mať hodnosť Moderátor, nie čo ako Administrátor len s menšími právami.

 

IP Servera bude zverejnená do 3+ dní, pretože:

• ešte hľadáme bugy a opravujeme ich,

• problémy s hostingom.

 

Nebojte sa, mám platený Server a uvažujem nad kúpeným VPS.

 

Ako Webstránku uvediem Pawno.cz, dúfam že to majiteľom tohto fóra nebude vadiť, pretože by som chcel prilákať nových členov.

 

 

Samozrejme nebudem brať všetkých. Server má 50 slotov, beriem len hráčov ktorých tu často vydievám a majú aspoň 100+ príspevkov. Ak sa chcete pridať na Whitelist, napíšte svoje SA-MP meno.

Prajem príjemnú dobrú noc :)

Link to comment
Share on other sites

Ktorých tu často "vydieváš"?

Top príspevok celkovo čo tam máš popísané :d.

• Zaregistroval si sa včera večer :p.
• Ty pracuješ na novom móde, ale vy hladáte bugy a opravujete ich.
• Tí čo sú tu si radšej zakódia než zahrajú ;)
• Uvažovať nad kúpeným VPS znamená, že ho už máš.. :d. Nad kúpením je rozdiel.
• V realite som nikdy neklikol na web z okna SAMP, jedine na NiCe-ho, lebo bol mód prešpikovaný reklamami.
• Problémy s hostingom? Ak máš platený server, problémy tam byť nemôžu.
• Každý člen hodnosť moderátor => moderátor = bežný => to si mohol ušetriť na kóde - hodnosť stráca hodnosť.

Link to comment
Share on other sites

steel: Vôbec mi nejde o hráčov, chcem aby sme sa mohli stretnúť. Financie mám, o návštevnosť mi nejde, sám tam nebudem tráviť veľa času.

blyster: Neoficiálny Pawno.cz server pretože mi Forse nedal povolenie ani nič. Whitelist preto aby tam nemohol len tak niekto vkročiť.

tango: Som tu vyše 2 roky ale mám nový účet.

Link to comment
Share on other sites

Samozrejme nebudem brať všetkých. Server má 50 slotov, beriem len hráčov ktorých tu často vydievám a majú aspoň 100+ príspevkov. Ak sa chcete pridať na Whitelist, napíšte svoje SA-MP meno.

Prajem príjemnú dobrú noc :)

100 a viac ale pri tom píšeš aby sme si všetci z pawna zahrali a nieje podstatne 100 prispevkov lebo niekto napíše 100 prispevkov o hovne a niekto napíše 100 príspevkov buď v help,Návodoch a to je podstatný rozdiel.

Link to comment
Share on other sites

steel: Vôbec mi nejde o hráčov, chcem aby sme sa mohli stretnúť. Financie mám, o návštevnosť mi nejde, sám tam nebudem tráviť veľa času.

blyster: Neoficiálny Pawno.cz server pretože mi Forse nedal povolenie ani nič. Whitelist preto aby tam nemohol len tak niekto vkročiť.

tango: Som tu vyše 2 roky ale mám nový účet.

Proč máš nový účet? :eh:
Link to comment
Share on other sites

*Ináč ja mám tiež nový účet, ale už si nepamätám čo bolo s tým starým, ale zdá sa mi, že ste ma ZABANOVALI, lebo som uploadol moj program Hacking Tools :d.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...