Jump to content

script Automessage


Albus Brambůrek

Recommended Posts

Tak mě tak napadl jeden script trošku se budu inspirovat mcéčkem a udělám dynamický automessage systém  :)

 

O co půjde ?

 

No to je jednoduché pomocí příkazů ve hře budete moci přidávat, editovat a odstraňovat zprávy, které se budou zapisovat do configu :)

 

Kdy to asi bude ?

 

Řekněme že to nevím přesně až budu na svém pc :d

 

Máte o to zájem ?

 

Prosím napište do  příspěvku jestli byste měli zájem o tento filtescirpt :) Pokud bude zájem budu se snažit ho udělat co nejdříve :)

Link to comment
Share on other sites

každej to by to udělal jinak ;) tak proto je každej kod vnečem jinej 

 

To jest pravda ale vidíš to ... Když chce člověk něco udělat tak ho pošlou někam a když se potom někdo ptá kde to má sehnat tak mu řeknou ať se naučí pawn ..

Link to comment
Share on other sites

To jest pravda ale vidíš to ... Když chce člověk něco udělat tak ho pošlou někam a když se potom někdo ptá kde to má sehnat tak mu řeknou ať se naučí pawn ..

Bohužel :) já bych to udělal i kdyby měli kecy tak by mi to bylo fuk :)

Link to comment
Share on other sites

Ja už som to robil (aby som zamachroval) ale crashlo mi pawno xD. Mal som už 50 riadkov :d.

ale tady jde furt o tu jednou a stejnou vec . . . nekdo neumí pawn tak odtoho jsme tady zase my aby jsme to udělali at už na zakázku nebo neco jineho vždy jim nekdo napíše nauč se pawn

Link to comment
Share on other sites

 

ale tady jde furt o tu jednou a stejnou vec . . . nekdo neumí pawn tak odtoho jsme tady zase my aby jsme to udělali at už na zakázku nebo neco jineho vždy jim nekdo napíše nauč se pawn

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Máš pravdu, keď sa vrátim, možno to spravím ja...

Ináč začnem robiť tutoriály, pretože Endy je živým príkladom, že tie tutoriály čo sú sú vždy na nič, lebo to z nich nepochopil...

Link to comment
Share on other sites

Máš pravdu, keď sa vrátim, možno to spravím ja...

Ináč začnem robiť tutoriály, pretože Endy je živým príkladom, že tie tutoriály čo sú sú vždy na nič, lebo to z nich nepochopil...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

taky jsem se koukal na jeho návody hrůza :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...