Jump to content

ostatní TUTORIAL SERIAL :D


Albus Brambůrek

ANKETA  

5 members have voted

  1. 1. Chcete tutoriály ?

    • ANO mám zájem
      0
    • NE nemám zájem


Recommended Posts

Takže "Prostě dement" (nejedná se o urážku ale pouze o uživatelovu citaci z "hodnosti") bude dělat nejprimitivnější návody pro každého debila ? 
Zdá se to jen mě nebo zde úroveň nějak rychle klesá ? ...
Když již chceš dělat návody tak na ně co co lidé ocení, a když neumíš a chceš dělat návody typu "vytvoření zástupce souboru" budiž ale zřejmě na tebe lidé budou koukat z patra. 

Link to comment
Share on other sites

Podle mě by tu pesimista k ničemu nebyl, fórum nestojí pouze na jedné osobě, spíše je pokles kvůli tomu že jsou nyní fóra 2 (tudíž konkurence), takže je logické že se uživatelé rozdělili.

 

Jinak neříkám abys nic nedělal, byla to spíše narážka na formulaci tvého dotazu.

Link to comment
Share on other sites

Podle mě by tu pesimista k ničemu nebyl, fórum nestojí pouze na jedné osobě, spíše je pokles kvůli tomu že jsou nyní fóra 2 (tudíž konkurence), takže je logické že se uživatelé rozdělili.

 

Jinak neříkám abys nic nedělal, byla to spíše narážka na formulaci tvého dotazu.

i tak souhlasím s isigarem Qwer to tu alespon nejak hlídal kazlík se taky snaží ale ne zas tak jako qwer proste bez qwera todle forum není to co bejvalo chybej mi jeho hlášky :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...