Jump to content
  • 0

pomoc Píše mi Errory


LemoNSK

Dotaz

#include <a_samp>

#if defined FILTERSCRIPT


#define COLOR_ZELENA 0x00FF00FF

#define COLOR_BIELA 0xFFFFFFAA

#define COLOR_CERVENA 0xFF0000FF

#define COLOR_ZLTA 0xFFFF00FF


public OnFilterScriptInit()
{
    print("\n--------------------------------------");
    print(" Stunt GameMode By LemoN :PP            ");
    print("--------------------------------------\n");
    return 1;
}

public OnFilterScriptExit()
{
    return 1;
}

#else

main()
{
    print("\n----------------------------------");
    print(" By LemoN StunT....                 ");
    print("----------------------------------\n");
}

#endif

public OnGameModeInit()
{

}

public OnGameModeExit()
{
    return 1;
}

public OnPlayerRequestClass(playerid, classid)
{
    SetPlayerPos(playerid, 2272.61, -3724.71, 74.57);
    SetPlayerCameraPos(playerid, 2272.61, -3724.71, 74.57);
    SetPlayerCameraLookAt(playerid, 2272.61, -3724.71, 74.57);
    return 1;
}

public OnPlayerConnect(playerid)
{
 ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Vitej na serveri","Hrani na tomto servery či zaregistrovany nebo ne, souhlasíš s pravidly určené na serveru. \n1. Hrac nesmi vulgarne nadavat do chatu. \n2. Hrac nesmi vyuzivat bugy serveru. \n3. Hrac nesmi pouzivat cheaty, cleo scripty. \n4. Hrac ma zakazane pouzivat rasizmus! \n5. Hrac ma zakazane zabijet na spawnu. \n5. Ostatne pravidla najdete na webu.. \n6. Hlavne se bav \n\n\n\nTento GameMode je cisto novy a udelany, je to BETA VERZE! Tak prosim nepiste okolo toho zadne sracky! Bude se to vylepsovat ATD... \n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\nVerze: BETA","Souhlasim","Nesouhlasim");
 SendClientMessage(playerid, 0x00FF00FF, "[ STUNT SERVER ] - Vitej na STUNT serveru BETA!!");
 SendClientMessage(playerid, 0x00FF00FF, "[ STUNT SERVER ] - Tento stunt server je ve vystavbě, tak to prosim respektujte :) Dik");
 SendClientMessage(playerid, "[ STUNT SERVER - RADA ] - Zaregistruj se nebo se logni! Podla toho ci si tu už hrál");
    return 1;
}


public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
 if(dialog==0);

Kick(playerid)

}

}
 

Když víte v čem je problém, tak poradte a opravte alebo připade řeknete kde sou chyby abych je napravil.

 

Píše mi to týto erorry

 

C:\Users\Doma\Desktop\stuntgamemode.pwn(67) : error 075: input line too long (after substitutions)
C:\Users\Doma\Desktop\stuntgamemode.pwn(68) : error 037: invalid string (possibly non-terminated string)
C:\Users\Doma\Desktop\stuntgamemode.pwn(68) : error 017: undefined symbol "Hrani"
C:\Users\Doma\Desktop\stuntgamemode.pwn(68) : error 017: undefined symbol "na"
C:\Users\Doma\Desktop\stuntgamemode.pwn(68) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664              Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase


5 Errors.
 

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tento řádek je moc dlouhý:
ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Vitej na serveri","Hrani na tomto servery či zaregistrovany nebo ne, souhlasíš s pravidly určené na serveru. \n1. Hrac nesmi vulgarne nadavat do chatu. \n2. Hrac nesmi vyuzivat bugy serveru. \n3. Hrac nesmi pouzivat cheaty, cleo scripty. \n4. Hrac ma zakazane pouzivat rasizmus! \n5. Hrac ma zakazane zabijet na spawnu. \n5. Ostatne pravidla najdete na webu.. \n6. Hlavne se bav \n\n\n\nTento GameMode je cisto novy a udelany, je to BETA VERZE! Tak prosim nepiste okolo toho zadne sracky! Bude se to vylepsovat ATD... \n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\nVerze: BETA","Souhlasim","Nesouhlasim");

Musíš si ho rozdělit do véce řádků, tzn. třeba pomocí formatu nebo strcatu.

Nahrad ho takto:

 

new string[540];

strcat(string,"Hrani na tomto servery či zaregistrovany nebo ne, souhlasíš s pravidly určené na serveru. \n1. Hrac nesmi vulgarne nadavat do chatu. \n2. Hrac nesmi vyuzivat bugy serveru. \n");
strcat(string,"3. Hrac nesmi pouzivat cheaty, cleo scripty. \n4. Hrac ma zakazane pouzivat rasizmus! \n5. Hrac ma zakazane zabijet na spawnu. \n5. Ostatne pravidla najdete na webu.. \n");
strcat(string,"6. Hlavne se bav \n\n\n\nTento GameMode je cisto novy a udelany, je to BETA VERZE! Tak prosim nepiste okolo toho zadne sracky! Bude se to vylepsovat ATD... \n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\nVerze: BETA");
ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Vitej na serveri",string,"Souhlasim","Nesouhlasim");
 
tady:
SendClientMessage(playerid, "[ STUNT SERVER - RADA ] - Zaregistruj se nebo se logni! Podla toho ci si tu už hrál");
 
ti chybí barva (...playerid, BARVA ,"[ STUNT ...)
 
 
a OnDialogResponse má vypadat takto:
 
public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
 if(dialogid == 1)
 {
    if(!response)
    {
        Kick(playerid);
    }
 }
 return 1;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ještě doplním že ti tam bude skákat chyba o tabování takže buď se nauč tabovat není to těšké nic na tom není a je to přehlednější pak se v tom lepší vyznáš na to tabování je tu také TuT ale pokud se ti nechce tabovat tak dej nahoru.

 

 

#pragma tabsize 0

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...