Jump to content

gamemode [ED]GameFun


Recommended Posts

Tak s pravdou ven:) Chtěl jsem co nejvíce napsat nejhorší Topic s modem proč? chtel jsem videt jak budete reagovat a vaše reakce nebyla až taková jak jsem čekal nahodou jste byli fajn :d
Takže mažu tenhle Topic :)

Link to comment
Share on other sites

Víš chtěl jsem napsat nějaký hezký koment k tomu všemu ale abych tě neurazil tak musím :)

 

KOOOPIIIRUJEEEŠ SFFDSFFDG !!! (tvými slovy)

Bééé já vííím ;( ;( ;( ;( :d :D :d

Nová Novinka!:d

 

TDM čili Team Death Match Hotov:D

Link to comment
Share on other sites

Nope:D ani nahodou jen si vychutnavam mojí aroganci k modu SFDFFS nebo jak

 

Koukám, že si příliš bereš k srdci slova lidí, kteří na (jak ty říkáš "SFDFFD") ani nepracovali. Minihra minigun nepochází z mé hlavy (což asi víš), nějakej "vtipátor" na (jak ty říkáš "SFDFFD") ani není.

Jinak zatím nic moc, některé příkazy mi ani nefungovali (/admins, ..) Ten textdraw na TDM se nějak překrývá, ale asi jsi to neprezentoval za účelem ohodnocení, takže ti jen poptřeju hodně štěstí v tvorbě.  8-)

Link to comment
Share on other sites

Koukám, že si příliš bereš k srdci slova lidí, kteří na (jak ty říkáš "SFDFFD") ani nepracovali. Minihra minigun nepochází z mé hlavy (což asi víš), nějakej "vtipátor" na (jak ty říkáš "SFDFFD") ani není.

Jinak zatím nic moc, některé příkazy mi ani nefungovali (/admins, ..) Ten textdraw na TDM se nějak překrývá, ale asi jsi to neprezentoval za účelem ohodnocení, takže ti jen poptřeju hodně štěstí v tvorbě.  8-)

Jn dneska jsem si taky zpozoroval že mi tam buguje text draw zítra to opravím a to /admins nevím proč nejde . . .

a když se podíváš sem pochopíš proč sfddf nemam tak rád :) zítra půjdu opravit bugy jinak dík za kritiku :)

http://pawno.cz/topic/46727-playforfun-001/

a ted jsem si vzpoměl že /admins se ukaže jen když je na server online admin

Link to comment
Share on other sites

Nemyslím si, že je dobrý k prezentaci módu zveřejňovat tyhle trapný prupovídky jako je:

"Zas kopíruju skvelej"

" Žádnej mod nekopíruju at si to klidne myslej"

"Vtipátor ->Pozor zase kopíruju"

"Afk -> to fakt nevím coto dělá"

"MiniGun ->  Opetovnee SFDFFFSD JEDE ne? zase Copy A Copy :DDD"

 

Prezentace má hráče přilákat a né odradit těmahle nesmyslnejma větama.

Link to comment
Share on other sites

Nemyslím si, že je dobrý k prezentaci módu zveřejňovat tyhle trapný prupovídky jako je:

"Zas kopíruju skvelej"

" Žádnej mod nekopíruju at si to klidne myslej"

"Vtipátor ->Pozor zase kopíruju"

"Afk -> to fakt nevím coto dělá"

"MiniGun ->  Opetovnee SFDFFFSD JEDE ne? zase Copy A Copy :DDD"

 

Prezentace má hráče přilákat a né odradit těmahle nesmyslnejma větama.

A oco mi asi jde??:d

Link to comment
Share on other sites

A oco mi asi jde?? :d

 

Táto prezentácia je hnusne napísaná, neprehľadná, už hneď prvá veta...   :facepalm:

 

 

 

 

Automaticke Eventy -> Co dodat budu se stim sr*t dlouho . . .  :d

Domy -> House System For ever?

Lze si koupit auto:D ANO /Car neexistuje xD ne kecám je ale lze ukladat i tunning

Foto?  :d dočkáte se:D

IP? Nope! a nebo jo  :d  178.238.41.85:7778

 

toto má prilákať ?

Link to comment
Share on other sites

Táto prezentácia je hnusne napísaná, neprehľadná, už hneď prvá veta...   :facepalm:

 

 

 

 

 

toto má prilákať ?

Víš nejde mi oto aby mi tam takle nekdo chodil chtel jsem se jen vyřádit tak jsem napsal toto a divil by ses kolik lidi mi tam už přišlo od doby co jsem sem dal tenhle topic :p

Link to comment
Share on other sites

Víš nejde mi oto aby mi tam takle nekdo chodil chtel jsem se jen vyřádit tak jsem napsal toto a divil by ses kolik lidi mi tam už přišlo od doby co jsem sem dal tenhle topic :p

 

Nezáleží kolik lidí tam přišlo, ale jaká je stálá návštěvnost a když se na tvůj server kouknu tak to mluví za vše...

Link to comment
Share on other sites

Nezáleží kolik lidí tam přišlo, ale jaká je stálá návštěvnost a když se na tvůj server kouknu tak to mluví za vše...

Pane Bože DIV SE MOD NENÍ ani na 40% hotov a to si myslíš že bude nejaka náštevnost?:d hele to je zatím alpha verze a jelikož mám rad nemce (A není to kvůli tomu že 50% serveru pochazí z nemecka:D) tak aby si tam zašli a zablbnuli si ;) o reklamu mi nejde až budu chtít napíšu rezenci lepší toto bylo taky jen tak For Fun

Link to comment
Share on other sites

Tak s pravdou ven:) Chtěl jsem co nejvíce napsat nejhorší Topic s modem proč? chtel jsem videt jak budete reagovat a vaše reakce nebyla až taková jak jsem čekal nahodou jste byli fajn :d
Takže mažu tenhle Topic :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...