Jump to content

hledám Browser hru


milhaus52

Recommended Posts

Po dlouhé době jsem se rozhodl, že bych začal zase hrát nějakou browserovou hru ovšem problém je vtom, že bych si chtěl zahrát nového, takže se chci zeptat vás co jste hráli případně hrajete. Neopovrhnu ani když bude hra anglicky.

 

Některé hry, které jsem už hrál: Travian, Divoké kmeny, Ikariam, SFgame, Grepolis, Gladiatus, Tanoth, Gunwest, Acarnian, DoZo, Elfánie, Lageon 

 

Jinak nejlépe bude, když hra bude strategie, ale může být i RPG

Link to comment
Share on other sites

Zkus Darkorbit,ale pochybuji že tě to bude bavit a nebo potom The West u čehož jsem strávil hodně času....Možná tě to chytí a možná ne.

 

jenkings,ta hra je velice zajímavá,pokud se do budoucna zlepší grafika tak začnu(možná že už i teď)...

Link to comment
Share on other sites

martynke -> na grafice už se pracuje, dělá ji ale jeden člověk který se nabídl dobrovolně a dělá to ve svém volném čase, takže nevím kdy to bude mít hotové, každopádně ten vzhled co je tam teď je jen nouzovka ;)

Link to comment
Share on other sites

Je to opravdu zajímavé pročtu si pár návodů jak to celé pracuje, ale něco takového jsem si přesně představoval a až se zlepší grafika, tak to bude jistě super. :)

Link to comment
Share on other sites

Začalo to jako malej nápad na naučení se technologií atd... takže jsem s nějakým reprezentativním designem vůbec nepočítal... ale dost se to rozrostlo ;)

 

Doufám že budete spokojení až se to dostane do plné verze ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...