Jump to content

nabízím Můj server


slayer97

Recommended Posts

Dobrý den

Rozhodl sem se prodat/dát svůj server na SA-MP, z důvodu nedostatku času.

Server je hratelný :), hráči na něm hrají+ je tam dobrý admin-team a nechám tam svoje scipty, server zatím jede na rze8 je tam nahraný můj rozdělaný mod(podle času bych dodělal), kdo by měl zájem piště do komentů skype, ozvu se.

Link to comment
Share on other sites

Takze ty prodavas server s rze? *dramaticka pauza* :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ... Nehlede na to, ze je to nelegalni

Link to comment
Share on other sites

umíš číct ty kryple, říkám že tam je můj mod, ale není dodělanej..

 

Podelana angina :DD jsem cetl a pak si kychnul a nejak to zabudol docist xD ale ta rze tam je takze lol :d

Link to comment
Share on other sites

Co takhle napsat, kde ti server jede ? (Jestli nabízíš server na vlastním VPS či na nějakém free hostingu), Jaká je přesná hratelnost ? (Jestli tam hraje 60lidí deně nebo jen tví kamarádi v Admin Teamu.) Nejlepší možnost by bylo dodat IP adresu.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den

Rozhodl sem se prodat/dát svůj server na SA-MP, z důvodu nedostatku času.

Server je hratelný :), hráči na něm hrají+ je tam dobrý admin-team a nechám tam svoje scipty, server zatím jede na rze8 je tam nahraný můj rozdělaný mod(podle času bych dodělal), kdo by měl zájem piště do komentů skype, ozvu se.

:kdo by měl zájem piště do komentů skype, ozvu se.

Neumíte číst nebo co..

Link to comment
Share on other sites

:kdo by měl zájem piště do komentů skype, ozvu se.

Neumíte číst nebo co..

Facepalm, to si myslíš že ti někdo napíše ? Co kdyby někdo nabízel prodej auta, a do inzerátu napsal jen "Prodám auto, má najeto volejte na tel ..."

Neumíte číst nebo co..
Myslím si že umíme číst oba dva ale o tvém zdravém rozumu by se dalo diskutovat. Jelikož nechceš nabídnout nějaké bližší informace hádám že ti to jede na free hostingu, s 5 hráči (Všichni samozřejmě s Admin levelem.)
Link to comment
Share on other sites

Facepalm, to si myslíš že ti někdo napíše ? Co kdyby někdo nabízel prodej auta, a do inzerátu napsal jen "Prodám auto, má najeto volejte na tel ..."

Myslím si že umíme číst oba dva ale o tvém zdravém rozumu by se dalo diskutovat. Jelikož nechceš nabídnout nějaké bližší informace hádám že ti to jede na free hostingu, s 5 hráči (Všichni samozřejmě s Admin levelem.)

Jistě, nebudu se stebou dohadovat :d PS.Server je na http://www.fakaheda.eu/ ...

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den

Rozhodl sem se prodat/dát svůj server na SA-MP, z důvodu nedostatku času.

Server je hratelný :), hráči na něm hrají+ je tam dobrý admin-team a nechám tam svoje scipty, server zatím jede na rze8 je tam nahraný můj rozdělaný mod(podle času bych dodělal), kdo by měl zájem piště do komentů skype, ozvu se.

 

g9clsrmmot42vvrd55tq_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Facepalm, to si myslíš že ti někdo napíše ? Co kdyby někdo nabízel prodej auta, a do inzerátu napsal jen "Prodám auto, má najeto volejte na tel ..."

Myslím si že umíme číst oba dva ale o tvém zdravém rozumu by se dalo diskutovat. Jelikož nechceš nabídnout nějaké bližší informace hádám že ti to jede na free hostingu, s 5 hráči (Všichni samozřejmě s Admin levelem.)

Prosím te :d však znáš ronnyho jak se chová . ..

Link to comment
Share on other sites

Uz davno tady neni doba komunismu, aby se vsichni mohli pretrhnout kdyz si chteji neco koupit. Server neni nedostatkovy zbozi :)

Kdyz chces neco prodat musis tomu udelat reklamu. Si myslis ze kdyz reknes o serveru ze tam hrajou lidi a mas dobrej team ze ti to veri ? :d Lidi se chtej presvecit, a stejnak se najde spousta lidi co tve tvrzeni zpochybni :)

Link to comment
Share on other sites

Pozooooor Pozoooor toto není na 100% debilní toto je na 220% debilní Prodavat ukradene rze + server? Oh My God kam ty decka dneska lezou chodej tam lidi? ano já babička a můj pes xD JSEM ZPET SMRADI!

Link to comment
Share on other sites

Pozooooor Pozoooor toto není na 100% debilní toto je na 220% debilní Prodavat ukradene rze + server? Oh My God kam ty decka dneska lezou chodej tam lidi? ano já babička a můj pes xD JSEM ZPET SMRADI!

Nejdřív se nauč psát, pak komentuj, ty kryple+ všichni se chytáte prodat, ale vy čuráčci ono tam je i dát...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tohle je jenom off topic spam.. za tvý vyjadřování bych tě tipnul na 10 letý děcko

 

podívej se na nějaký inzeráty co se snažej něco prodat... myslíš že se jim podobá ten tvůj? ani po paty... jinak řečeno je to uplně to samé jako když by jsi prodával auto a napsal že prodáváš auto s červenou barvou.... nic víc

 

jestli to fakt chceš prodat tak se chovej slušně přestaň se chovat jak kr**én a vyjadřovat jak hovado a koukni co lidi zajímá a chtějí o tom vědět aby to mohli koupit, jinak si jdi hrát ven a přestaň zatěžovat lidi

Link to comment
Share on other sites

Nejdřív se nauč psát, pak komentuj, ty kryple+ všichni se chytáte prodat, ale vy čuráčci ono tam je i dát... ;)

a co ty čůráčku maličkej si myslíš že když mi napíšeš kryple nauč se psát že se stoho poser? :DDDD ani omylem akorát ukazuješ jak ses ubohej prodavat gta server s corknutim modem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...