Jump to content
  • 0

pomoc NpC Vlak


CoMBoX

Dotaz

Zdravím vpred Vám račej poviem že všetky podobne tematy som už prečital a chyba nikde nebola vyriešena tak Dufam že tu sa nam to spoločne podarí..

Problem: Ak nahrajem bota /vrecord

Spracujem ho ako npc v aute Nahrajem subory pripišem do gamemode riadky na jeho pripojenie spawnutie a portnutie do vozidla.

Proste všetko urobim ako na niejakom vehicle.. Ale ide o ten problem že vlak ostane sám ! a npc na spawne ... viete mi niejak poradiť ?! a vopred upozornujem že npc viem nahravať a podobne vozidla som si už nahraval npc a vpohode do teraz funguju ale z NPC train to tak nieje :/ tak prejstotu riadky:

 

NPCMODES

#define RECORDING "Vlak" //Zde v uvozovkach musi byt nazev nahravky,ale pozor musi byt uplne stejny akorat bez pripony .rec.
#define RECORDING_TYPE 1 //Typ nahravky je 1 ptze on pojede vozidlem kdyby sel pesky tak by to byla 2jka
#include <a_npc>
main(){}
public OnRecordingPlaybackEnd() StartRecordingPlayback(RECORDING_TYPE, RECORDING);//kdyz skonci nahravka spusti ji odznova
#if RECORDING_TYPE == 1
 public OnNPCEnterVehicle(vehicleid, seatid) StartRecordingPlayback(RECORDING_TYPE, RECORDING);//kdyz NPC nastoupi do vozidla spusti nahravku
 public OnNPCExitVehicle() StopRecordingPlayback();//kdyz vystoupi NPC z vozidla stopne nahravku
#else//jinak
 public OnNPCSpawn() StartRecordingPlayback(RECORDING_TYPE, RECORDING);//kdyz se spawne spusti nahravku
#endif

GameMode

new Train;
//onGameModeInit
ConnectNPC("Vlak","Vlak");
   Train = CreateVehicle(538, 2552.4192, 2450.9141, 12.5660,0.0000000,32,32,15);
//Spawn
if(!strcmp(npcname, "Vlak", true))
 {
  SetPlayerColor(playerid,0x888888FF);
  SetPlayerSkin(playerid,285);
    PutPlayerInVehicle(playerid, Train, 0);
 }

Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

napadá ma iba skontrolovať či nahrávka nie je v nejakom priečinku a či má rovnaký názov... (aj veľkosť písmen)

a ak to nepomôže, skús si odprintovať portnutie do vozidla (či nastalo)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...