Jump to content
  • 0

pomoc SAMP out of memory


cLickY

Dotaz

Ahojte dnes cca o 12:00 som hral samp a vsetko islo v pohode.Teraz ak si pustim samp klienta a otvorim servery na Internet, tak sa nacita cca 15 serverov a v strede samp napise out of memory tabulka, tu tabulku tam vyhody cca 20x a napise ukoncit program.Ako to opravim?

 

a občas tam skočí aj takáto tabulka: Access violation at address 00402991 in module 'samp.exe' .Read of address 0304FFFE.

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám stejný problém. Pravděpodobně se jedná o upravené servery, které to způsobují, protože když jsem si přidal do favorites tyto servery:

77.77.252.41:7777

46.38.62.149:7777

 

Začalo mi to dělat i ve favorites. Ten poslední server má mimo jiné název 666, hráčů 666/666 atd:

 

 

HostName: 666

Address: 46.38.62.149:7777

Players: 666 / 666

Ping: 6666743

Mode: 666

Map:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zrejme se jedna o nejaky exploit v SA-MP klientu. Doporucuju zatim nenacitat servery z internet listu, dokud nebude bug opraven. A rozhodne si nepridavej do oblibenych zadne neoverene servery, protoze by se ti pak mohlo stat, ze ti nepujde otevrit klient vubec, pokud by sis pridal jeden z tech serveru, ktere zneuzivaji exploit. Na SA-MP foru se tento problem resi, vydrz dokud nebude problem vyresen.

 

//Edit: Problem by mel byt vyresen, problemove servery byly odstraneny z master listu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...