Jump to content

script IRegister 1.0


Albus Brambůrek

Recommended Posts

Aj tak strmatch je sračka je to p*čov*na

 

No a k veci = WAT to si akože myslíte že register a login bude u každého úplne iný? o.O šak tam nieje nič, čo by sa dalo urobiť inak (ak nepozeráme na detaily) :facepalm:

Souhlasím :d8-)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

mám trošku problém to rozbehať, skúšal som to aj ako FS aj ako GM, všetko potrebné som spravil.

regnem sa, aj ma logne, ale príkazy /ucet ani /ucetinfo mi nefungujú, nejaké rady čo s tým?

 

//edit: spojazdnené, chýbali v pwn dva riadky, dobrá práca Isigar ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pokut dobře vím tak od Ewweho tu je taky jeden registrační script z autologinem a dalšími vychytávkami ;)

 

ty si ale chytrý kluk a to znamená že si sem nemůžu dát svůj ? S takovou radši půjdu na anglické fora tam je komunita mnohem lepší ...

Link to comment
Share on other sites

Však neřekl jsem nic o tom že je to tvoje špatné :) dobrý nápad je v tom že chceš svoji registraci rozvíjet :) to tu třeba ještě nebylo :) nekrytizuji ti to :) máš do dost dobrý koukal sem na kód :)

 

Tak doufám že nenastane to co tu nastalo už jednou že budete říkat ře kopíruju Ewweho registračku kvůli tomu že používám #define a DOF2 :d

Link to comment
Share on other sites

Hele řeknu to tak ewwe už na tomto portálu není aktivní jelikož má svůj pawn portál...takže můžes být jeho nástupce ve scriptech :) skus se podívat na něco co by lidem dost pomohlo třeba HS,Gang systémy atd.... :)

Link to comment
Share on other sites

Hele řeknu to tak ewwe už na tomto portálu není aktivní jelikož má svůj pawn portál...takže můžes být jeho nástupce ve scriptech :) skus se podívat na něco co by lidem dost pomohlo třeba HS,Gang systémy atd.... :)

 

Ano ewwe má svůj portál díky mě beze mě by to nebylo nikdy public ;) A ano budu se snažit dělat další scripty a taky mám v plánu vydat IJobs 2.0 JobSystem

Link to comment
Share on other sites

A ak mam zdieľanú IP ? (ja mam ) :d

 

Pokut dobře vím tak i když by se tvá ip změnila a autologin by zámítl automatický login vyskočil by ti dialog na zadání hesla..jelikož bys byl registrovaný pod NICKEM :)

Link to comment
Share on other sites

Přes IP je to docela na prd.. :) Udělej to spíš přes IP a Nick:" %s %s", PlayerIP..,PlayerName.. :) ( Bo ako to je :d ) Je to lepší v tom, že se může shodnout IP, ne ? 

 

EDIT: "Pokut"- Jako vážně ?

Link to comment
Share on other sites

Přes IP je to docela na prd.. :) Udělej to spíš přes IP a Nick:" %s %s", PlayerIP..,PlayerName.. :) ( Bo ako to je :d ) Je to lepší v tom, že se může shodnout IP, ne ? 

 

EDIT: "Pokut"- Jako vážně ?

Ano uděláme to PŘES NÍCK "VYBORNEJ NAPAD"!

Link to comment
Share on other sites

Jebe ti ? Zkus si to pořádně přečíst.. Ten "kód".. :)

IP + NICK |(

Jasne ŘÍKAM VYBORNEJ NÁPAD a tobe taky nejebe? když se nebude schodovat IP se jmenem tak je to uplne to stejne . . . .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...