Jump to content

ostatní ZOTAC ZBOX SD-ID12


LukyART

Recommended Posts

Zdravím. Tieto prázdniny si idem kupovať nový počítač a tento prenechám rodine. Je to ZOTAC ZBOX SD-ID12 od alzy.

 

Link na počítač: ODKAZ(neberie sa ako reklama !!).

 

A moja 1 otázka znie:

Máte niekto s týmto PC skúsenosti ? Doporučovali by ste ho?

 

A druhá otázka(taká kontrolná):

Utiahne tento mini pc hry ako GTA IV, CoD, Minecraft, GTA San Andreas.... ?

 

 

Vše. :-)

Link to comment
Share on other sites

A moja 1 otázka znie:

Máte niekto s týmto PC skúsenosti ? Doporučovali by ste ho?

 

A druhá otázka(taká kontrolná):

Utiahne tento mini pc hry ako GTA IV, CoD, Minecraft, GTA San Andreas.... ?

 

1. ten pc je dobrý pre tvoju rodinu :)

2. GTA 4 by ti nejšlo :d

Link to comment
Share on other sites

1. ten pc je dobrý pre tvoju rodinu :)

2. GTA 4 by ti nejšlo :d

 

Tak neva no ;-) Ale ja proste mám výplatu 380 € a chcem si kupiť aj monitor, klávesnicu a myš + stolík do novej izby xD aby mi to vyšlo voe :d

Link to comment
Share on other sites

Fakt nechápu proč si lidi chtějí kupovat celé poskládané počítače za 15 000 nevím kolik je to eur můžu mít herní mašinku a to je fajn ne ? Stačí si vybrat nějaké věci a nakonec to poskládat žádný problém :d

 

Voe je to presne 5 629,- kč nie 15 000 $. A hlavne to nechcem iba na hranie. Ja sa len pýtam ak mi ostane čas na hranie :-) Alebo popri práci no :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak neva no ;-) Ale ja proste mám výplatu 380 € a chcem si kupiť aj monitor, klávesnicu a myš + stolík do novej izby xD aby mi to vyšlo voe :d

 

Za 150-200euro si v pohodě složíš méně výkonný herní počítač a ještě ti zbyde na menší stůl :d Teda pokud k tomu nepotřebuješ extra herní myš s 50ti tlačítkama :d

 

Připadá mi to zbytečný investovat do tohohle, protože ty hry co si písal na tom určitě nerozjedeš.

 

Když jsem si skládal komp já:

http://www.alfacomp....X011XW0011JKH01

 

Máš to asi přibližně těch 200e, ale je to bez zdroje a bez case, protože tyhle 2 věci už sem měl :d Takže koupil bych o něco horší grafiku a z těch ušetřených peněz bych to investoval do zdroje a casu.

 

Myslím že už složené kompy nemá cenu kupovat. Protože ho koupíš např. za 15 000Kč a pak zjistíš že kdyby si si ho složil sám dáš za něj max. tak 6000Kč.

 

Voe je to presne 5 629,- kč nie 15 000 $. A hlavne to nechcem iba na hranie. Ja sa len pýtam ak mi ostane čas na hranie :-) Alebo popri práci no :-)

 

Ehm 1e = 25kč. A pokud kalkulačka nelže, tak 380*25 je 9500Kč.

 

Přesněji to je: 380*25,8574684= 9825,837992Kč = 9826Kč :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...