Jump to content

[Process] Vir nebo Červ?


daniele_pvk

Recommended Posts

Zdravím, vždy po startu počítače se hned konají divi.

CPU Usage vylítává okolo 99% a kouše se to nehorázně.

Zde mám i screen processu, který to může nejspíše určítě způsobovat.

Po ukončení jej, vše je v normalu a hladinu CPU Usage se pak pohybuje okolo 5-10%.

Počítač mám chvíli po přeinstalaci, vrátil jsem se ke starým časům Windowsu XP z Windowsu 7.

Přesnějí mám Windows XP Professional x64 CE.

 

 

Zná někdo původ tohoto processu?

A jak můžu zjistit zdroj původu?

Počítač už scanuju několik minut antivirem, ale moc nemám antiviráky v oblibě. Přijde mi, že občas přehání stěmi viry.

 

Díky moc.

 

2ezmd1h.png

Link to comment
Share on other sites

start -> spustit -> msconfig.exe -> Po spuštění a tam Vypni vše co neznáš (Doporučuji nechat zaplý jen AntiVir a ovladače grafiky, ovšem to můžou způsobovat i ty ovladače když jsi přešel z Win 7 do Win XP :) ) Rozhodně to není červ, jelikož bys musel být členem nějaké sítě kde by se červ mohl hemžit + by museli být nakažení všichni v té síti, vir to taky nebude jelikož už by jsi měl po počítači, při nejhorším to bude jen nějaký grayware co tě trochu škádlí...

Link to comment
Share on other sites

start -> spustit -> msconfig.exe -> Po spuštění a tam Vypni vše co neznáš (Doporučuji nechat zaplý jen AntiVir a ovladače grafiky, ovšem to můžou způsobovat i ty ovladače když jsi přešel z Win 7 do Win XP :) ) Rozhodně to není červ, jelikož bys musel být členem nějaké sítě kde by se červ mohl hemžit + by museli být nakažení všichni v té síti, vir to taky nebude jelikož už by jsi měl po počítači, při nejhorším to bude jen nějaký grayware co tě trochu škádlí...

 

Dík je to v pohodě už. Lokace byla ve Windows složce, hmm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...