Jump to content

dobry server


BlueSk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Super parba xD

Ale tak nova RZE je uplne na ho*no... a je tam banda 10 rocnych deciek co po tebe musia stale strielat a kradnut ti auta... A ked to napises do chatu tak ti da este nejaky negramotny modik mute...

1. jak souvisi mod s vekovou hranici hracu ?

2. prumerna vekova hranice na SP a i na jinych sa-mp serverech je 14 let (odhadem). nekteri jenom moc hraju cs a COD a trochu to tahaji do GTA, coz je normalni a deje se to na vsech serverech

3. mute si dostal za tvoje neslusne chovani ne zato ze sis stezoval.

Link to comment
Share on other sites

1. jak souvisi mod s vekovou hranici hracu ?

2. prumerna vekova hranice na SP a i na jinych sa-mp serverech je 14 let (odhadem). nekteri jenom moc hraju cs a COD a trochu to tahaji do GTA, coz je normalni a deje se to na vsech serverech

3. mute si dostal za tvoje neslusne chovani ne zato ze sis stezoval.

 

RZE je na ho*no preto ze je az prilis komplikovana. Velmi malo pomocnych kecov a ako novy hrac som ani nevedel co mam robit prve. Doteraz neviem jak mam zarobit tak veke prqachy aby som si mohol kupit dom a firmu :d Navyse nechapem preco si nemozem kupit auto ked nemam dom. :/

 

Preco proste neupravis pravidla a nedas tam aby sa hraci chovali na urovni a nie jak nejaky cikani... A to ked ma niekdo vyhodi z auta a zamkne mi ho je pekne ubohe... A to nehovorim o tom ze ma niekdo dostane z vezenia a potom ma zabije...

Link to comment
Share on other sites

RZE je na ho*no preto ze je az prilis komplikovana. Velmi malo pomocnych kecov a ako novy hrac som ani nevedel co mam robit prve. Doteraz neviem jak mam zarobit tak veke prqachy aby som si mohol kupit dom a firmu :d Navyse nechapem preco si nemozem kupit auto ked nemam dom. :/

 

Preco proste neupravis pravidla a nedas tam aby sa hraci chovali na urovni a nie jak nejaky cikani... A to ked ma niekdo vyhodi z auta a zamkne mi ho je pekne ubohe... A to nehovorim o tom ze ma niekdo dostane z vezenia a potom ma zabije...

Vyděláš si děláním ukolma za které dostávaš těch 50k ale ani to nestačí na vydělání.. a když potřebuješ pomoct tak ti nepomůže nikdo.. pomůže ti tam někdo třeba a ty řekneš že pak dáš 30k nebo tak a oni to neudělaj protože nedáš dříve a stejne te okradou kdyz to dáš dřív..

 

k tématu: skus WTLS ;) je to super server

Link to comment
Share on other sites

Bloodmoon polovině s tebou souhlasím ale pravidla jsou na záčátku , hraje tam denně 300 lidí a myslíš že to budou jen 10 ti letý děti ?

Ta hra je o tom tě zabít krást a užívat si né že k tobě příde hráč a zeptá se můžu tě zabít ? Ty si asi dlohou nebyl na serveru já tam přišel asi 3 dny zpět a ty návody tam jsou pěkný kdyby byla komplikovana tak tam nikdo nehraje :-)

Link to comment
Share on other sites

Bloodmoon polovině s tebou souhlasím ale pravidla jsou na záčátku , hraje tam denně 300 lidí a myslíš že to budou jen 10 ti letý děti ?

Ta hra je o tom tě zabít krást a užívat si né že k tobě příde hráč a zeptá se můžu tě zabít ? Ty si asi dlohou nebyl na serveru já tam přišel asi 3 dny zpět a ty návody tam jsou pěkný kdyby byla komplikovana tak tam nikdo nehraje :-)

 

Rp mod urcite neni o tom sa len tak bezvyznamne strielat, neni to deadmatch... No ty si asi nikdy davnejsie samp nehral. kedy si ludia len tak ta nenahanali 4 premade v aute a nezabijali ta hned pri respawne...

Link to comment
Share on other sites

RZE je na ho*no preto ze je az prilis komplikovana. Velmi malo pomocnych kecov a ako novy hrac som ani nevedel co mam robit prve. Doteraz neviem jak mam zarobit tak veke prqachy aby som si mohol kupit dom a firmu :d Navyse nechapem preco si nemozem kupit auto ked nemam dom. :/

 

Preco proste neupravis pravidla a nedas tam aby sa hraci chovali na urovni a nie jak nejaky cikani... A to ked ma niekdo vyhodi z auta a zamkne mi ho je pekne ubohe... A to nehovorim o tom ze ma niekdo dostane z vezenia a potom ma zabije...

Pravdila mas jeste pred tim nez se prihlasis.

Staci cist vsechno tam je. Hned na zacatku kdyz se pripojis na tebe vyskoci dialog s prvnim ukolem co mas delat. (Udelat si ridicak je ntak mimochodem, kde mas prvni hodinu zkousku zadarmo a muzes se pokouset kolikrat chces zadarmo)

A auto muzes mit i bez domu, treba u hotelu

Komplikovana se muze zdat pro ty, co nectou, a pak tu reknou takovou volovinu ze je nic neprovazi modem :d

Levelovy system te protahne vetsinou modu a vydelas si na nem nekolik mega na dum a auta (za level 50 000$ levelu je 168 jn 8 400 000$) Samozdrejme levelovy system je napojen na zamestnani a z toho mas taky nejake penize, takze v pohode prekrocis 10 mega. To je takovy zaklad a pak muzes obchodovat s hraci.

 

Vydelas si nekolik milionu za par hodin co ses zaregistroval je blbost, pak by ta hra tak nebavila :d

Takovyhle lidi, co si zvykli mit vsechny penize hned, nechteji hrat na serverech kde to trva dele a hlavne je uz sa-mp prestane bavit, protoze v nem nemaji co delat.

 

Tak tu nemel blbosti

To ze jsi kdysi davno byl zabanovany za cheaty, byla tvoje vec ne vec serveru, tak nevim proc jsi proti nemu porad zaujaty :d

 

Rp mod urcite neni o tom sa len tak bezvyznamne strielat, neni to deadmatch... No ty si asi nikdy davnejsie samp nehral. kedy si ludia len tak ta nenahanali 4 premade v aute a nezabijali ta hned pri respawne...

To bylo uz od 0.1b kdy byly 4 v aute a snazili se te zabit. Tahele vec je stara jako sa-mp samotny :d

Link to comment
Share on other sites

No na 0.1b sa ludia nechovali ako opice. Kym som sa dostal z LV do SF ma minimalne 5x zabili... To mi povedz jak mam asi robit nejake misie ci co ked ma kazdu chvilu zabiju alebo mi buchnu do auta? ...

No RP mod je o tom ze sa tam mozes volne pohybovat a mas viac moznosti zarobku penazi. Ty si tam jebol nejaky lvlovy system, Q a z klasickych povolani sa da ho*no zarobit. To si snad myslis ze tam budem hravat cele 2 mesiace v kuse aby som si zarobil na nejaky barak ktory mi este niekdo ukradne?... Sa ani necudujem ze ti tam hraju 8 rocne deti ktore su horsie nez poliaci v lolku... Uroven servera 0

Link to comment
Share on other sites

No na 0.1b sa ludia nechovali ako opice. Kym som sa dostal z LV do SF ma minimalne 5x zabili... To mi povedz jak mam asi robit nejake misie ci co ked ma kazdu chvilu zabiju alebo mi buchnu do auta? ...

No RP mod je o tom ze sa tam mozes volne pohybovat a mas viac moznosti zarobku penazi. Ty si tam jebol nejaky lvlovy system, Q a z klasickych povolani sa da ho*no zarobit. To si snad myslis ze tam budem hravat cele 2 mesiace v kuse aby som si zarobil na nejaky barak ktory mi este niekdo ukradne?... Sa ani necudujem ze ti tam hraju 8 rocne deti ktore su horsie nez poliaci v lolku... Uroven servera 0

 

máš svatou pravdu

Link to comment
Share on other sites

No na 0.1b sa ludia nechovali ako opice. Kym som sa dostal z LV do SF ma minimalne 5x zabili... To mi povedz jak mam asi robit nejake misie ci co ked ma kazdu chvilu zabiju alebo mi buchnu do auta? ...

No RP mod je o tom ze sa tam mozes volne pohybovat a mas viac moznosti zarobku penazi. Ty si tam jebol nejaky lvlovy system, Q a z klasickych povolani sa da ho*no zarobit. To si snad myslis ze tam budem hravat cele 2 mesiace v kuse aby som si zarobil na nejaky barak ktory mi este niekdo ukradne?... Sa ani necudujem ze ti tam hraju 8 rocne deti ktore su horsie nez poliaci v lolku... Uroven servera 0

Na 0.1b hraci neumeli psat do chatu a nemeli ani paru o tom co to znamena admin.

Samozdrejme ze tam mas vice moznosti vydelat si penize. v zamestnani max x zpusobu jak si vydelat. muzes jezdit prodavat vozidlo do doku nebo vykradat nemovitosti.

Barak ti je ntak mimochodem nikdo vzit nemuze, kde jsi tohle vzal ?

stovky lidi tam hraje 2 mesice aby si vydelali o tom ta hra je. ty penize maji hodnotu, protoze to co kolik penez server vytvori tolik se i odvede. Ne jako na jinych serverech, kde si nabugujes nekolik milionu a ty miliony ani nemaji zadnou cenu, protoze se obchoduje v miliardach.

Kde beres ten vek, znas nejakeho hrace osobne ? nebylo jim podle tebe jeste vcera 10 ? :d Nevim kolik je tobe, ale na tech 10 tak vystupujes :d

Nejhratelnejsi server v cz a sk ma podle tebe uroven 0... v tom pripade maji vsichni ostatni minus :d

Ty hraci tam hraji a bavi je to tak se prober.

 

Ja vim ze ti vadi ze jsme ti nedovolili cheatovat na SP a od ty doby hledas co by jsi mohl vytknout a je ti uplne jedno jestli to tak je nebo ne. Jde mi o ty nahodne uzivatele, kteri treba nevedi o co go a pak si prectou nejakou blbost co jsi sesmolil a uverej ji, protoze jeste nevedi co jsi zac.

 

myslim ze dalsi komentare nejsou potreba, jedine co by to bloodman napsal byly jen dalsi nesmyslne vycitky.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...