Jump to content

ostatní Obrazovka. Prosím pomoc ! :/


Fr0st

Recommended Posts

Dobrý deň .. Potrebujem od Vás odbornú pomoc ohľadom mojej obrazovky na notebooku HP Pavilion dv6.. Po 2 rokoch som si ho čistil.. Všetko išlo hladko a keď som ho už vyčistil a poskladal zistil som že nejde obrazovka.. Prosím vás každopádne o pomoc .. smile.gif Ďakujem za každú pomoc..

Link to comment
Share on other sites

no asi si to nedal nas5 tak ako to bolo.

 

Práveže všetko som pozapájal tak ako bolo .. Obávam sa že som s niečim šklbnul a sa otrhol nejaký malý káblik .. :( Mimochodom viete vyčísliť koľko by to stálo v servise ? spravenie toho ? Vymenenie toho káblu ?

Link to comment
Share on other sites

Z displeje vede takový kabel zakončený většinou takovým delším konektorem. Zkus s ním nějak zahýbat jestli obrazovka na to nějak reaguje.

Link to comment
Share on other sites

Z displeje vede takový kabel zakončený většinou takovým delším konektorem. Zkus s ním nějak zahýbat jestli obrazovka na to nějak reaguje.

 

Už som skúšal .. Nejde.. Ale skúsim to potom znova pretože ten NTB už mám zložený.. Idem ešte raz ho teraz skúsiť či nejde tá obrazovka.. :/ ptm napíšem edit..

 

//Stále nejde :( BOHA

Link to comment
Share on other sites

Budeš to asi muset hodit do opravny.. Nemám tušení kolik by to mohlo stát.. Podle toho, co tomu zjistí a jak dlouho jim zabere oprava..

 

Asi máš pravdu no .. :) :/

Link to comment
Share on other sites

Zaleží jestli je to jen špatný kabel nebo bricknutá grafika.Můžeš zkusit GPU reflow ale na vlastní nebezpečí :d.Ja sem reflownul gpucko kamosovy a pak to slapalo jak v poho.

 

Link to comment
Share on other sites

Zaleží jestli je to jen špatný kabel nebo bricknutá grafika.Můžeš zkusit GPU reflow ale na vlastní nebezpečí :d.Ja sem reflownul gpucko kamosovy a pak to slapalo jak v poho.

 

 

A vieš že to aj mne pomohlo? Ale na PC :d Ale pomohlo :)

Link to comment
Share on other sites

A vieš že to aj mne pomohlo? Ale na PC :d Ale pomohlo :)

 

:d jj na pc je to lehci udelat , protože se líp vyndavá Motherboard :d.U kámošova ntb sme to museli vzít odzhora přes klavesnici

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem všetkým veľmi pekne už som to opravil.. Na zapinácom konektory bol poškodený striebočný pásik .. Neviem ako to mám popísať tak som ho vystrel a kábel z monitora bol povolený .. :d:) ešte raz díky.. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...