Jump to content

ostatní Mobilní telefon


Recommended Posts

Zdravím Pawno.cz :).

Jelikož dosloužil můj starý telefon, hledám nový za rozumnou cenu, avšak v telefonech se vůbec nevyznám :d. V Písku mi doporučily telefon Nokia Lumia 620 (Odkaz ZDE). Co si něm myslíte? Případně navrhněte jinou variantu. Díky :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

htc one :)

 

Definuj rozumnou cenu ?

 

Upřímně nokii bych nedoporučoval...Spíš si sežeň neco s androidem je to nejperspektivnější volba

Link to comment
Share on other sites

htc one :)

 

Definuj rozumnou cenu ?

 

Upřímně nokii bych nedoporučoval...Spíš si sežeň neco s androidem je to nejperspektivnější volba

 

Náhodou, nedávno som čítal že Windows Phone má si má svoj podieľ na trhu rapídne zvyšovať v budúcich 5 rokoch. Narozdieľ od Androidu, ktorý si svoju pozíciu síce udrží, ale stúpať by vraj už nemal. Z toho vyplíva že sa viac distribútorov zameria na Windows Phone.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jde o to že android je z hlediska kustomizace o 100% otevřenější než wp... Měl jsem Lumii 900 a nikdy víc nechci nokii ani vidět... Nokii se podařilo skloubit dva největší šity na trhu ... Osobně ti můžu doporušit HTC nebo SAMSUNG s Androidem ... Mám HTC ONE a nikdy bych to za nokii nevyměnil... Ale ovšem je to můj názor ....

Link to comment
Share on other sites

Pokud chceš něco na hraní her tak bych asi šel do nějakého iOS zařízení. Pokud chceš telefon na internet a běžné užívání asi bych volil ten WP.

Osobně vlastním iOS a předtím jsem vlastnil telefon s Androidem a abych vám řekl pravdu jsem rád, že mě kámoš přemluvil do iOS. Ten samí problém co jsem měl já s Androidem má i teď muj kámoš, který si koupil nějakou xperiu. Po čase používání cca půl roce se telefon začne sekat (přechody mezi prostředím, atd.).

Takže moje rada pokud chceš kvalitní telefon na všechno kup si iOS zařízení, pokud chceš telefon na běžné používání kup si WP a pokud chceš telefon kterej ti nebude poačse kničemu, tak si to asi už domyslíš. 8-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...