Jump to content

script Neon Shop 1.0


Marv

Recommended Posts

neon_shop.png

 

/*

* Neon Shop

* © by Dominik 'MARV' Lisy

* Prosím, neprepisovať autora.

* Neony [forum.sa-mp.com]

* Pastebin: -

* Download: -

*

*/

 

Jednoduchý neonshop. Int [Neony] mam z ofiku fóra, ale kód je môj, aby sme sa vyhli zbytočným komentárom :-)

 

neony_dialog.png

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Si pánko stiahnut Script prepisat autora a vydavat za svoje lol 0/10

O takychto komentaroch hovorím.

Prečitaj si popis :-)

Neony mam z Offka fora. Pridal som len nakupne menu, tak sa ukludni ok ?

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Niektorý ľudia nevedia pochopiť fakt, že sa snažíte niečo spraviť pre druhých a ku tomu vás ponižujú. Ja si osobne myslím, že robím dobrú vec, že pawním pre radosť z vás, že som niečo vytvoril + tie pekné komentáre. To ma veľmi teší, že ma pochválite, navrhujete nejaké nové nápady a podobne. Hráči ako napríklad Miroslav mi moc nepomáhajú a tak potom aj dopadnú. Nikto ich nemá rád, nemajú žiadnu reputáciu a ešte k tomu sa na vás vyvyšujú aký sú lepší. Dúfam že si si to Miroslav prečítal a zamyslíš sa nad sebou. Ak som ti niečo zlé napísal alebo si chcel pomôcť a nepomohol som, tak sa ti hlboko ospravedlňujem. Dúfam že sa udobríme a obmedzíme tie zbytočné komentáre. Som si istý, že sa takto cíti každý, komu takéto komentáre posielajú.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jo, a jak ti má někdo věřit, když si sem dát script a přepíšeš autora ? co když si tohle taky přepsal ? Ty máš taky tu reputaci jen za přepisování autorů. Nepawníš pro radost, přepisuješ autory pro radost.

Link to comment
Share on other sites

Jo, a jak ti má někdo věřit, když si sem dát script a přepíšeš autora ? co když si tohle taky přepsal ? Ty máš taky tu reputaci jen za přepisování autorů. Nepawníš pro radost, přepisuješ autory pro radost.

 

Môžem ti odprisahať, že kód je celí môj, len * Neony sú z [forum.sa-mp.com]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...