Jump to content

script Anti Crasher [NOT MY]


Marv

Recommended Posts

/*

* Anti-Tune-Mod

* by AXV

* Thanks for: JernejL, Slice;

* (coffee) 2012, AXV, All rights reserved.

* Download: http://pawno.cz/file...crasher-not-my/

* PasteBin: http://pastebin.com/nbZAp6mi

*/

 

Script zabranuje hackerovy možnosť zhodiť hru inému hráčovy. [CRASH]

Tím pádom, hackeri nebudú môcť znechuťovať hru iným hráčom takýmto spôsobom.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Oh God Why ? Vieš vôbec čo sem dávaš ? Podla teba "Anti-Crasher" no čo som si prezrel pawn kod tak je to podľa mna nejaký anti-tune hack. Ak sa mýlim tak ma opravte.

Link to comment
Share on other sites

Oh God Why ? Vieš vôbec čo sem dávaš ? Podla teba "Anti-Crasher" no čo som si prezrel pawn kod tak je to podľa mna(nielen mna) nejaký anti-tune hack. Ak sa mýlim tak ma opravte.

víš on to má od Exituse a on to má odemě !!! a zveřehnil ho :slap::evil: šak C.H.P team ho navštíví

ale inak to funguje že na auto to dá nespravný tuning nebo jak to je zeptej se QWERA on to ví

Link to comment
Share on other sites

víš on to má od Exituse a on to má odemě !!! a zveřehnil ho :slap::evil: šak C.H.P team ho navštíví

ale inak to funguje že na auto to dá nespravný tuning nebo jak to je zeptej se QWERA on to ví

 

Pravý autor je AXV. Ak nie, tak my vysvetli ten pastebin co mi poslal qwer :d + kto je teda autor? Ty ? Muhaha

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pravý autor je AXV. Ak nie, tak my vysvetli ten pastebin co mi poslal qwer :d + kto je teda autor? Ty ? Muhaha

máš to od Exituse si mu to ukradl

Link to comment
Share on other sites

Vydával to za svoje ???? jenom takovej deb*l to muže zveřejnit .......nevydával ,, tak se uklidni jo -? stejně po tobě pude C.H.P. team

 

Měl to lépe schovat. :d

Exitus sním dělal GM ale tento čurá* to zveřejnil

Link to comment
Share on other sites

stejně po tobě pude C.H.P. team

 

Fuha, to pôjde po ňom nejaká mafia za zverejnenie nejakého primitívneho scriptu? čo mu budete zhadzovať server? :d

Link to comment
Share on other sites

Však tie programy, CLEO atd. nie sú ich, sú z jednej nemenovanej ruskej/poľskej stránky

A je tam psáno že to udělaly oni ???

 

Lerry tak ty si Autor tochto alebo kto je?

ne nejsu a teho co tam napsal tak to neudělal kdyby nekradl scripty tak by věděl kdo to udělal

Link to comment
Share on other sites

ne nejsu a teho co tam napsal tak to neudělal kdyby nekradl scripty tak by věděl kdo to udělal

Ata takžš Kradne Scripty a vydava za svoje že?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...