Jump to content

script Clickable sell ammo


Piccaso

Recommended Posts

Clickable sell ammo

 

 

Zdravím, mám pro vás další FilterScript jménem Clickable sell ammo. Jedná se o systém prodeje zbraně druhým hráčům pomocí Clickable dialogu. Pro vytvoření prodeje je nutné použít příkaz /sell.

 

Příkaz vypadá následovně -> /sell [id hráče] [počet nábojů] [navrhovaná cena] -> Zbraň, kterou chcete prodat tak stačí si na ni najet ve slotech a automaticky už příkaz rozpozná, kterou zbraň chcete prodat. Hráč, který obdrží vaši nabídku bude mít zobrazeny všechny informace a požadavky ohledně prodeje a je na něm, jestli vaši nabídku přijme. Toť vše, doufám že se bude líbit.

 

Script si můžete libovolně upravovat, nevadí mi to.

 

 

Video zde:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NbIjbPEtD0M

 

 

Download zde:

 

http://pawno.cz/files/file/84-clickable-sell-ammo/

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jdou po něm nějací zabijáci a najednou mu vyskočí přes půlku obrazovky tabulka "Hráč %s ti nabízí zbraň! " :d

Já osobně bych celou tu tabulku zmenšil a dal jí někam do rohu, kde nebude vadit hráči ve výhledu.

A taky blbost, nabízet zbraň sám sobě(teda ledaže by jsi tu podmínku deaktivoval pouze v rámci testování).

Link to comment
Share on other sites

Samozdřejmě že musím nabízet tabulku sám sobě, když prezentuji video, nebudu si shánět hráče kvůli tomuto scriptu :facepalm: Jinak pokud si chce FilterScript hráč zakomponovat do GM, tak si to může ošetřit podmínkami proti zobrazení při DM nebo čemkoli jiném, je to pouze na něm.

Link to comment
Share on other sites

Jaká výmluva? Když tu někdo napíše absolutně scestný komentář tak odpovím, to není žádná výmluva. Jinak si myslím, že moji práci využilo a stáhlo dostatek lidí což jim pomohlo v rozvoji tohoto jazyka a když tu někdo píše úplné nesmysly vůči scriptům, tak se ohradím.

Link to comment
Share on other sites

peníze ti to neodečetlo, mělo ti to odečíst a přičíst peníze, ale jen to přičetlo

 

Script mi funguje v pořádku, zkus se podívat, jestli ti to na serveru neblokuje nějaký ochranný prvek jako anticehat.

Link to comment
Share on other sites

ještě sem to nestáhl, ale podle videa ti to přičetlo peníze.

 

Jelikož jsem script zkoušel pouze sám na sobě, tak je jasné, že mi to přičetlo a zároveň odečetlo peníze, jelikož to bylo na stejném id. Příště než tu budeš šířit zprávy o nefunkčnosti scriptu tak si ho radši vyzkoušej a koukni se do kódu...

Link to comment
Share on other sites

Ale na začátku máš 6000$. měli by ti to odečíst 2650$. to je 3350$ a zároveň přičíst 2650$, takže by jsi měl mít 6000$, ale ty máš na konci 6250 $ :)

 

Rozuměl si tomu co jsem ti psal? Video je tu určeno pouze pro ukázku, tudíž bylo natočeno ve fázi vývoje, jelikož šlo pouze o grafickou ukázku scriptu. Kdyby sis stáhl kód, tak by si viděl, že funguje jak má.

Link to comment
Share on other sites

Mě to připadá hezké možná by se to hodilo udělat jako stánek že by se chlapec co to nabídl by se zmrazil a ten kdo by kupoval by přišel k němu a úkázal se tento TD

Jinak velice pěkné a ty jsi velice rád hraješ s TD že ? .... :d

Link to comment
Share on other sites

Mě to připadá hezké možná by se to hodilo udělat jako stánek že by se chlapec co to nabídl by se zmrazil a ten kdo by kupoval by přišel k němu a úkázal se tento TD

Jinak velice pěkné a ty jsi velice rád hraješ s TD že ? .... :d

 

Ano, ClickableTextDraw jsem si oblíbil :) Většinu scriptu co tu uploaduji dělám v nich, jelikož v GTA otevírají spoustu možností, co s dialogy, menu nebo jinými věcmi dělat nešli. Dá se v nich udělat takřka vše, ale jde jen o to přijít vždy s něčím novým nebo promyšleným.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...