Jump to content
  • 0

pomoc Podmínka u multiple uploadu


ForestCZE

Dotaz

Zdravím :) Tvořím upload ... mám:

 

<input type='file' name='fotky[]' multiple />

 

A potom podmínku:

 

if($_FILES["fotky"]["error"])
{
echo "Nebyla vybrána fotka!";
exit;
}

 

Problém je, že mi to tvrdí, že nebyla vybrána fotka, i když ji vyberu. Co je na té podmínce špatně? Díky za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No velkých věcí? Jednoduchý statický upload script <10 řádků není nic velkého, ale pokud začíná v PHP, upload není to pravé, v čem by se měl vrtat. ;)

 

Nehovorím že toto je veľká vec. Hovorím, že bude sebaistejší, ak mu niekto ponúkne nejaký kšeft, bude vedieť či na to má a či nie. Ne ho skurovať, čo s toho potom..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No mě je to jedno, vím jen, že upload script vytvořený člověkem co nemá zkušenosti je zbraň hromadného ničení. :d Proto doporučuji hrát si s něčím jiným než je upload, prozatím.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kdyz uz nahravas vice souboru, tedy mas vice inputu, mas tam name fotky[], zkus nějak takto,

 

 

 foreach($_FILES['fotky']['name'] as $key => $name) {
   if($_FILES['fotky']['name'] != ""){
...
   } else echo "u inputu nebyl vybran soubor";
 }

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No mě je to jedno, vím jen, že upload script vytvořený člověkem co nemá zkušenosti je zbraň hromadného ničení. :d Proto doporučuji hrát si s něčím jiným než je upload, prozatím.

 

Zkušenosti s PHP mám dost velké ;) ale člověk si nemůže pamatovat vše ;) ... nakonec jsem to vyřešil úplně jinak, ale děkuju všem, co se mi snažili pomoct :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Já nemyslel zkušenosti přímo ohledně PHP, ale jestli dokážeš zajistit bezpečnost webu.

 

Až ten upload budeš mít hotový, pošli mi odkaz do PM ;)

 

Sorry, je to soukromá stránka. Přístup mají pouze registrovaní a schválení uživatelé ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...