Jump to content
  • 0

ostatní TeamSpeak + VPS


Vetor3x^

Dotaz

Dobrý večer,

již nad tím sedím dva dny a myslím si, že jsem opravdu blbý nebo tupý... (a asi tomu tak i je)..

Obracím se tedy na Vás s prosbou, nemáte tady někdo zkušenosti s TeamSpeak3 serverem na Linuxu?

Vše jede, připojím se, permisky vše funguje jak má, ale problém nastává tehdy, když server chcu přidat

do nějakého server listu, nefunguje mi to ani ve vlastním ani na gametracker či jiných..

 

Děkuji za každou radu.. pokud bude slušná a k tématu.

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

lamka :d třeba povolit připojení querry hostů.Za 30 vteřin odcházím, a z hlavy nevím, jak musíš ty práva pošéfovat, ale tu máš návod. ;)

 

https://www.youtube....ube.3NTFAFmUeH8

 

Slušná a k tématu myslím je. Pokud ti to nepůjde je to otázka 30 vteřin přes teamviewer, klidně ti to udělám.

 

BTW já budu prodávat VPSka pro jednoduché aplikace jako teamspeak za 30Kč/ měsíc, zahostoval jsem na to 10x teamspeak3 servery o 500 slotech na poho za 30Kč/ měsíc by ti to hádám mohlo plno peněz ušetřit ;) gamehostingy dávají 1 slot za 10 kč / měsíc :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

lamka :d třeba povolit připojení querry hostů.Za 30 vteřin odcházím, a z hlavy nevím, jak musíš ty práva pošéfovat, ale tu máš návod. ;)

 

https://www.youtube....ube.3NTFAFmUeH8

 

Slušná a k tématu myslím je. Pokud ti to nepůjde je to otázka 30 vteřin přes teamviewer, klidně ti to udělám.

 

BTW já budu prodávat VPSka pro jednoduché aplikace jako teamspeak za 30Kč/ měsíc, zahostoval jsem na to 10x teamspeak3 servery o 500 slotech na poho za 30Kč/ měsíc by ti to hádám mohlo plno peněz ušetřit ;) gamehostingy dávají 1 slot za 10 kč / měsíc :d

 

Jestli to chápu 30-,Korun Českých na měsíc 500 slotu ? :o :o no mě huba padá :d :d :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No nebo tisícovku gamehostingu, koukni na kalkulačku fakahedy. A to tam celkem nedávno byly stížnosti na pády serveru, moje teamspeak servery nespadly už 2 roky. Běžely by v kuse 2ročním uptajmem, to bych nesměl dělat sem tam restart ve 4 ráno nebo když se někdo má cesto kulem datacentra, tak si zmáčkne čudlík. :d

 

Již brzy ve vašich kinech teda našich, zkrátka na hostzoně. :d

 

Jo BTW: aby jsi si nemyslel, že to je mi mi budeš posílat po 30 korunách, to už fakturace by byla dražší :d Minimální fakturační období bude na rok nebo pul roku. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No nebo tisícovku gamehostingu, koukni na kalkulačku fakahedy. A to tam celkem nedávno byly stížnosti na pády serveru, moje teamspeak servery nespadly už 2 roky. Běžely by v kuse 2ročním uptajmem, to bych nesměl dělat sem tam restart ve 4 ráno nebo když se někdo má cesto kulem datacentra, tak si zmáčkne čudlík. :d

 

Již brzy ve vašich kinech teda našich, zkrátka na hostzoně. :d

 

Jo BTW: aby jsi si nemyslel, že to je mi mi budeš posílat po 30 korunách, to už fakturace by byla dražší :d Minimální fakturační období bude na rok nebo pul roku. :d

Mám VPS od wedosu a teamspeak 3 server mi tam také nepadá. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Taky možnost, ale u wedosu dáš 100Kč za negarantovaný výkon, zatímco u mě 50Kč za garantovaný. ( možná, od pondělí to zkusíme prokalkulovat )

 

Do teď jsme se specializovali pouze na hostování náročných aplikací, ale teď právě i slabé VPSka na OpenVZ pro menší weby a právě teamspeaky a takovéhle věci.

 

Jsem rád, že ti nepadá, gratulace. U wedosu nepadá dostupnost, ale výkon. Jinak proč ne, proč na mě zase tasíš wedos :d Já přece o wedosu teď nic neřekl.Jelikož teamspeaky jsou naprosto nenáročné aplikace, tak není problém ani s VSS wedosu. ;)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...