Jump to content

pomoc Wifi bod / hraní přes WLAN


AvestX

Recommended Posts

Zdravím, nemám teď moc času, nová pravidla sem si nečet, jestli nějáký sou tak se kdyžtak omlouvám že porušuji za pár hodin přečtu musim makat a potřebuju pomoct takže kdyžtak sorry :d. ..

Problém kterej mám je v tom že s kamarádem zejtra budeme s dvouma nontebookama (Win7, Win8) ale bez připojení k síti a potřebovali by sme něják udělat aby sme mohli hrát po Wifi teda bez kabelu, vim že to něják de, studoval jsem google něco sem našel ale ptám se ještě tady pro jistotu, pokud už někdo pařil přes wifi bez netu jen přes jakoby lan tak potřebuju pomoct, piště pls ..

Link to comment
Share on other sites

Stačí na to ty dva ntb. Není k tomu potřeba wifi router. Takhle hrajem ve škole taky. Jeden na ntb založí wifi skupinu a jen se k ní ostatní připojí. Ale bohužel nevím jak se to dělá, já to nikdy nezakládal :d Ale jde o samotnou funkci Windows...

Link to comment
Share on other sites

Díky.. QWER přesně takhle sem to naposled dělal, SA-MP server se mu po vložení IP normálně zobrazil jako online, ale připojit se na něj nemohl, furt mu to načítalo ale nenaběch, nevíš jaký problém by mohl být?

Link to comment
Share on other sites

Díky.. QWER přesně takhle sem to naposled dělal, SA-MP server se mu po vložení IP normálně zobrazil jako online, ale připojit se na něj nemohl, furt mu to načítalo ale nenaběch, nevíš jaký problém by mohl být?

 

FireWall? Ale asi nie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...