Jump to content

návrh Reputace u tématu


Reputace pouze u práce  

27 members have voted

  1. 1. Chci, aby byla reputace pouze u vytvořené práce.



Recommended Posts

Ty už by sis měl uvědomit, že reputace tady není pro něčí tvorbu či něco dokázal, ale jako souhlas či stejný názor s jeho příspěvkem. UŽ SI TO UVĚDOM!

 

reputace = vážnost, dobrá pověst

 

 

Plačeš že máš menej reputácii ako niekto iný ?

 

Vůbec si nepochopil o co se tu jedná. Jakou reputaci mám, je mi úplně jedno, podotýkám tu nedokonalý systém reputace. Je vidět, že si zhola nepochopil celou debatu.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsi napsal:

 

reputace = vážnost, dobrá pověst

 

Já nikde nevidím žádnou vážnost a nebo dobrou pověst v tom, že někdo udělal nějakou patlaninu v pawn. Pokud některý uživatel za výrobu FS, scriptů či módu chce dávat danému uživateli reputační body, tak ať si mu je dává. Jak zde bylo řečeno, každý uživatel jich má 5 na den. Nevím proč by jsi zrovna ty měl kecat uživatelům do toho, komu tyto body dají. Pokud ti to tak vadí, tak ty si své body rozdávej pouze v tématech s výrobou.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsi napsal:

 

reputace = vážnost, dobrá pověst

 

Já nikde nevidím žádnou vážnost a nebo dobrou pověst v tom, že někdo udělal nějakou patlaninu v pawn. Pokud některý uživatel za výrobu FS, scriptů či módu chce dávat danému uživateli reputační body, tak ať si mu je dává. Jak zde bylo řečeno, každý uživatel jich má 5 na den. Nevím proč by jsi zrovna ty měl kecat uživatelům do toho, komu tyto body dají. Pokud ti to tak vadí, tak ty si své body rozdávej pouze v tématech s výrobou.

 

Opět podotýkám, že uživatelé rozdělují reputaci úplně za nic. Příkladem dávám sa-mp fórum. Tam je reputace na úrovni a přidělují ji lidem, kteří opravdu vytvořili věc, která je na úrovni a neplýtvají s ní pro nic za nic. Tam je ovšem kapacita lidí, co něco dokázali a ne partička lidí, co si tady na pawno mastí ego a nechápou zákaldní funkce a smysl reputace. Nejde vůbec o patlaninu v pawno nebo tvorbu designu, ale uživatel, který je nový tak posuzuje například další uživatele podle reputace. Poté mu poradí uživatel, který dostal x bodů reputace jen kvůli kritice a přitom nic v celku nedokázal a to potom zkresluje informace o uživatelích, kteří ji mají oprávněně a kteří ji mají pro nic za nic.

Link to comment
Share on other sites

Opět podotýkám, že uživatelé rozdělují reputaci úplně za nic. Příkladem dávám sa-mp fórum. Tam je reputace na úrovni a přidělují ji lidem, kteří opravdu vytvořili věc, která je na úrovni a neplýtvají s ní pro nic za nic. Tam je ovšem kapacita lidí, co něco dokázali a ne partička lidí, co si tady na pawno mastí ego a nechápou zákaldní funkce a smysl reputace. Nejde vůbec o patlaninu v pawno nebo tvorbu designu, ale uživatel, který je nový tak posuzuje například další uživatele podle reputace. Poté mu poradí uživatel, který dostal x bodů reputace jen kvůli kritice a přitom nic v celku nedokázal a to potom zkresluje informace o uživatelích, kteří ji mají oprávněně a kteří ji mají pro nic za nic.

 

Neobviňuj systém, ten za to nemůže. Jde o to, že někteří neumí používat tento systém, tak je možné, že svých 5 bodů utratí nadarmo, ale jsou to jejich body. Reputace nic neudává, je to jen jedna z featur tohoto fóra. Kdybys napsal článek, ve kterém vysvětlíš, jak používat reputaci, pomohl bys fóru víc, než tímhle nesmyslným hlasováním.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Neobviňuj systém, ten za to nemůže. Jde o to, že někteří neumí používat tento systém, tak je možné, že svých 5 bodů utratí nadarmo, ale jsou to jejich body. Reputace nic neudává, je to jen jedna z featur tohoto fóra. Kdybys napsal článek, ve kterém vysvětlíš, jak používat reputaci, pomohl bys fóru víc, než tímhle nesmyslným hlasováním.

 

Neobviňuji systém, ten za nic nemůže, ale dal jsem návrh na vylepšení, jelikož ten kdo reputaci vytvořil tímto způsobem tak se mi nelíbí a ukázal jsem svůj názor. Je mi jedno, kolik lidí je pro a proti, vyjádřit se tu může každý, tudíž dohadovat se tu můžem do nekonečna, ale názor vždy ukáže anketa, ač už je správný nebo špatný.

Link to comment
Share on other sites

Ano 11/ Ne 13

 

Vyřešil jsi tim něco? Jsi spokojený? :d tak a co teď

 

Páni, 13 ku 14, to jeco? :facepalm: Akorát to ukazuje, že polovině lidí se tento systém nelíbí...

Link to comment
Share on other sites

Dobře a co dál? Nevidím rozumné návrhy a ani nápady.

 

Anketa ukázala, že 13 lidí chce reputace pouze u výtvorů a že 14 lidí nechce. Nic víc, žádné další možnosti.

Link to comment
Share on other sites

I když se nic nezmění, je mi to úplně jedno. Poukázal jsem na nedokonalý systém reputací a mohu poukázat na dalších tisíc věcí a neuděláš s tím absolutně nic. Pokud nechceš, aby se vyjadřovali lidé k tomuto fóru v této sekci, tak jste ji neměli zakládat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...