Jump to content
  • 0

pomoc Erorry


Dangl

Dotaz

Ahoj upravuju gamemod a tuto mi to píše nevíte co stím ?

 

 

C:\Users\Daník\Desktop\Mod\RZE.pwn(2927) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\Daník\Desktop\Mod\RZE.pwn(2931) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\Daník\Desktop\Mod\RZE.pwn(3430) : error 054: unmatched closing brace ("}")

C:\Users\Daník\Desktop\Mod\RZE.pwn(3432) : error 010: invalid function or declaration

C:\Users\Daník\Desktop\Mod\RZE.pwn(3433) : error 010: invalid function or declaration

Edited by Awesome
Označenie tématu
Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sorry ale jsem úplný začátečník a tuto je moje první práce v pawnu . Proto nevím kde sou ( ano pro vás je to asi hloupé ale každej někdy začínal )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kámoš začal dělat gamemode (pro mě ) a tak nějak se na mě ---- a poslal mi to hotový ale celý na .... radí mi kámoš ale ten taky neví

Link to comment
Share on other sites

  • 0

toto (2927)

udává číslo řádku. Dej CTRL + G a napiš tam to číslo a nejlépe celý řádek popřípadě i pár řádku nad a pod nám sem z toho dej

Link to comment
Share on other sites

  • 0

2927 :ForPlayers(x) { if(Race[x] > -1) count++; }

2928 :SCMTAF(-1,"{37DB45}Hrac {1B1BE0}%s {37DB45}vyhral zavod. Ziskal {1B1BE0}%d$",Jmeno(playerid),count*RaceMoney);

2929 : GivePlayerMoney(playerid,count*RaceMoney);

2930 :Misia[playerid] = 0;

2931 : ForPlayers(i){

2932 : if(Race > -1){

2933 :Misia = 0;

 

 

3430 :SendClientMessage(playerid,-1,str);

3431 :PropertyProfit[id] = 0;

3432 :}

3433 :case 1: ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_TYP_CHANGE2,2,"{FFFFFF}Property {FF0000}Config","

 

Takle ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...