Jump to content

hledám Přijímání nových lidí


LastHope

Recommended Posts

Dobrý den či večer,

podle toho kdy tento příspěvek čtete. Jsem majitel herního portálu System Gamers. Dovolte mi abych jej představil. System Gamer je herní portál a klan, který na české scéně působí od roku 2010 s různými herními sekcemi. Cílem portálu bylo, je a vždy bude vytvoření a udržování kvalitního zázemí a základny pro naše týmy, které nás reprezentují.

Touto cestou bych rád oslovil schopné pawnery, kteří na tomto fóru jistě jsou. Hledám pro náš portál jednoho či dva schopné pawnery, kteří by s námi spolupracovali z dlouhodobého hlediska.Pro začátek bychom potřebovali zprovoznění VIP a napsat script, který by přidával automaticky hráče do skupiny VIP a ukládal je do souboru. Jedná se o pluginy na hru Counter Strike 1.6

 

Co nabízíme?

- Kvalitní tým ve vedení projektu

- Svědomitý přístup k jednání

- Přidělení admin práv na našem teamspeak serveru + vytvoření své místnosti

- Možnost vytvořit si svůj vlastní server zcela zdarma.

- Není vyloučena možnost peněžního ohodnocení

- Přidělení vlastního mailu v podobě: Vaše_jmé[email protected]

 

Co požadujeme?

- Svědomitý přístup ke své práce

- Mít svou práci rád

- Pracovat v týmu

- Nepracovat na jiném projektu/ v jiném dalším portále

 

Pokud by měl někdo zájem, pište bud zde pod tento příspěvek, na mail [email protected], na osobní mail [email protected] a nebo na skype: ja.kratky

Každému kdo se ozve, předem děkuji.

S přáním příjemného zbytku dne

Honza "LastHope" Krátký

Link to comment
Share on other sites

Být tebou, bych k těm pawnerům hledal i někoho, kdo by ti udělal nový web, popř. by ti tento dodělal a opravil, jelikož tento stávající je šílený.

Navíc, nevěřím, že tento portál už je od roku 2010. Jedině že by byl nyní opět obnoven, jelikož kdyby fungoval celou tu dobu od roku 2010, tak je větší aktivita na webu a i na serverech.

Link to comment
Share on other sites

Ano ano máš pravdu. Portál byl obnoven po nějakém čase. Co se týče designu na web tak už vytvářím svůj - PSD a pak si jej nechám nakódovat. Dosavadní design je tam jen dočasně, vím že je šílený, ale účelům zatím postačí. Co se týče lidí, kteří by se starali o chod webu a serverů, tak už jsem rozhodil sítě jinde, ale zde to udělám také.

Link to comment
Share on other sites

Tento design je dosti velká slátanina. Proto už jsem začal dělat na PSD nového. Můžete prosím přispívat k věci?
:)
Rád bych tu nějakého pawnera či dva sehnal
Link to comment
Share on other sites

Chci se optat zda jeden z vás neumí ten script na automatický zapisování udělat - napsat.

Musíš svoji otázku lépe rozvést. V hlavním příspěvku jsi o nějakém zapisování nic nenapsal, tudíž napiš více. Zapisovat se dá na web přes php do mysql, či v pawn do souboru ze serveru.

 

// Aha už jsi to tam přidal.

 

Jinak pro steel:

V tom případě ty si děláš srandu ve všech tématech, jak tak pozoruji. :)

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se. Potřeboval bych pawnera, který by s námi spolupracoval dlouhodbě. Jedná se prozatím o script pro automatický zápis do souboru, který určuje kdo bude vlastnit VIP práva. Tzn. Hráč přijde na server, rozhodne si pořídit VIP, odešleš sms s daným textem. Do několika minut dostane SMS s aktivačním kódem. Ten zadá nějakým způsobem do hry a VIP práva se mu aktivují automaticky po napsání toho kódu. Něco jako to má portál kotelna, pokud znáte.

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se. Potřeboval bych pawnera, který by s námi spolupracoval dlouhodbě. Jedná se prozatím o script pro automatický zápis do souboru, který určuje kdo bude vlastnit VIP práva. Tzn. Hráč přijde na server, rozhodne si pořídit VIP, odešleš sms s daným textem. Do několika minut dostane SMS s aktivačním kódem. Ten zadá nějakým způsobem do hry a VIP práva se mu aktivují automaticky po napsání toho kódu. Něco jako to má portál kotelna, pokud znáte.

Toto by spíše šlo udělat tak, že hráč se na webu přihlásí, ze svého profilu odešle danou sms pro získání VIP. Obratem obdrží kód, který zadá opět na webu ve svém profilu a z webu se to odešle do ukládacího souboru.

 

Ale k tomu potřebujete buď člověka co umí pawn i php a nebo 2 lidi co umí jeden pawn a druhý php.

Link to comment
Share on other sites

Nehádajme sa, a vy čo tu píšete "Detičky sa hádajú","Silné slová pri vekovom priemere 14 rokov". Zamyslite sa nad sebou, týmto len pokračujete v hádke, komenty som zmazal.

 

tbx

Promazal jsem OT, prosim, drzte se tematu

Link to comment
Share on other sites

Web a portal nic moc teda a k tomu pravidlu

- Nepracovat na jiném projektu/ v jiném dalším portále

 

Teba vobec nemusi zaujimat ci niekdo pracuje alebo nepracuje aj na nejakom dalsom projekte. A dost pochybujem ze by nejaky schopny clovek zahodil svoj vlastne projekt iba koli tvojmu portalu.

 

Scopny ludia maju vlastne projekty a tych neschopnych nikdo nikam nechce.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pokud jsi se nevšiml, tak jsem napsal na delší spolupráci. Proto jsem napsal toto pravidlo.

 

To nechapem preco by ta vobac malo zaujimat ci nikdo pracuje aj na nejakom inom projekte alebo ne. A este ked to je zadarmo tak by si mal byt rad za kazdeho a nie si este vyberat podla trochu dost prehnanych pravidiel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...