Jump to content
  • 0

pomoc [HELP] Zombie


Filip75

Dotaz

Ahoj

potreboval by som pomôct .. chcem si spraviť zombie na jeden ostrov čo by sa samostatne pohybovali .. a utočili na hračov.. a aby sa im dalo nastaviť aj kolko maju mať života..

Myslim že sa to robi ako NPC ale na niektorych hostingoch to je obmedzene priklad 12NPC

takže ako by sa to dalo vyriešit?

Nechcem to robiť na 2 teamy človek a zombie lebo mame ine nápady a to už by nam pokazili plány.. keby to išlo spraviť bol by som rád dakujem za rady. popripade link na návod thx.

Link to comment
Share on other sites

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

O hosting nejde.. ked tak by som si zehnal nejake kvalitnejší VPS .. ale niekde som videl NPCs .. a NPC :d tak či by sa to nejako dalo spraviť? hlavne potrebujem návod ako spraviť tie zombie aby sa dali pohybovať kde určím .. a zabijať hračov atd.. :) díky

Link to comment
Share on other sites

  • 0

^^ Ešte kolko krať to tu mam napisať že o počet NPC vôbec nejde.. potrebujem návod ako to spraviť.. keby bol problem s NPC tak bych si poridil kvalitne VPS :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Konečne Lyrcis :)) Dakujem velmi pekne.. najlepšie by bolo keby som si na to niekoho zohnal a zaplatil mu za to.. :d protože než bych to urobil já tak by byl aj novy client :d ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

KillBill61 a jeho reči s argumentami 5 ročného dieťatka. Ja som nepovedal že by som mu to nascriptoval ja som iba konštatoval. Keď ti to konštatovanie vadí, tak prečo mu ich nespravíš ? Tých zombie ? Aha zabudol som, vieš mať iba hlúpe reči ale skutek utek

misto toho aby jsi normalne odpovedel tak zacnes urazet :) jen si to potvrzujes :) konec diskuse protoze moudrejsi ustoupi a ja nejsem hloupej - odpovez a potvrdis si to znovu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

QWER to neni tvoja vec kde a na čom to bude niečo som sa pýtal,dalšie detaily nejsú tvôj problem.Prestatne sa tu hádať - BTW. POVEDAL SOM ZE SI ZA TEN SCRIPT ZAPLATIM!!!!!!!! Neviem prečo to tu rozoberáťe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...