Jump to content

SAMP servery


FetisBoy

Recommended Posts

Nabizím servery za 79 Kč a 99 kč Pomocí SMS nebo 100 kč Převodem na účet

 

Slotů : Dohodou (0-250 za 79 Kč) (250-500 99 Kč nebo 100 Kč)

Zaleží kolik bude chtít

500 MB místa

12 CPU

TOP Body 250

 

Pokud máte zájem napište mi PM že chcete server

 

P.S. Živnostěnský list mám !

Link to comment
Share on other sites

Nabizím servery za 79 Kč a 99 kč Pomocí SMS nebo 100 kč Převodem na účet

 

Slotů : Dohodou (0-250 za 79 Kč) (250-500 99 Kč nebo 100 Kč)

Zaleží kolik bude chtít

500 MB místa

12 CPU

TOP Body 250

 

Pokud máte zájem napište mi PM že chcete server

 

P.S. Živnostěnský list mám !

 

12 procesorů nemá žádnej stroj na světě na tož, abys to vyhrazoval pro jeden server.

 

P.S. Živnostěnský list mám !

 

Tak to bys měl uvést kontakt na sebe, tak prosím, pěkně si to uvěřím. Ani neumíš napsat slovo "živnostenský".

 

Další, přitom pípni živnosták ani neví jak vypadá, hlavně že 12 CPU, ani CPU neví co je :d

 

Proboha moderátoři, proč takové lidi rovnou nebanujete, pijí mi krev, nedokážu nevyjádřit se. :d

 

Další nejlepší hosting světa copyrajt powered by puberta.

Link to comment
Share on other sites

Ano od pipni to opravdu nemém mám ho kvalitní

Jo CPU vím co je Např mám svůj server a dal jsem si 20 CPU (takže blbeček jsi ty)

P.S Živnostak mám jsem napsal aby neměli blbý kecy

12 procesorů nemá žádnej stroj na světě na tož, abys to vyhrazoval pro jeden server. hm to nevím co myslíš

 

Myslím se pro moderátoře že tyhle lidi jako je "steel" měli banovat zdůvodu když nechápou o čem je řeč

Díky RonnyCZ

 

12 procesorů nemá žádnej stroj na světě na tož, abys to vyhrazoval pro jeden server.

 

P.S. Živnostěnský list mám !

 

Tak to bys měl uvést kontakt na sebe, tak prosím, pěkně si to uvěřím. Ani neumíš napsat slovo "živnostenský".

 

Další blbeček, přitom pípni živnosták ani neví jak vypadá, hlavně že 12 CPU, ani CPU neví co je :d

 

Proboha moderátoři, proč takové paštiky rovnou nebanujete, pijí mi krev, nedokážu nevyjádřit se. :d

 

Další nejlepší hosting světa copyrajt powered by puberta.

1. Nevím kde si vzal Precosory :slap::haha: :haha: :haha:

2.Nemusel protože ho můžu dát jen kdo si ten server koupí ;-) :lolol:

3.Blbeček jsi ty a a CPU myslím uplně něco jiného což je toto :

imgov.png

 

4. Zabanovat by měli tebe když nevíš o co tu jde (Promin ale každý 15 tiletý a dospělý člověk by to pochopil + by pochopil že myslím využitý ;-))

 

5.Hm.. Hosting ? Hosting to není je to jen pro ty co chtějí mít svůj SAMP server za dobrou cenu..

 

Příště čti pořádně než něco začneš psát Díky :klidek:

Link to comment
Share on other sites

1. Nevím kde si vzal Precosory :slap::haha: :haha: :haha:

 

12 CPU

 

Nie je to Aprílový vtip? :d

 

Myslím, že taký človek, ktorý ani nevie čo skratka CPU znamená by hosting nemal robiť určite..

Ked' už máš ten živnostenský list, mohol by si napísať aspoň IČO a tiež si mohol uviesť konfiguráciu stroja.

 

 

Každopádne GL :)

Link to comment
Share on other sites

Nie je to Aprílový vtip? :d

 

Myslím, že taký človek, ktorý ani nevie čo skratka CPU znamená by hosting nemal robiť určite..

Ked' už máš ten živnostenský list, mohol by si napísať aspoň IČO a tiež si mohol uviesť konfiguráciu stroja.

 

 

Každopádne GL :)

Další Id*iot co neumí číst????

4. Zabanovat by měli tebe když nevíš o co tu jde (Promin ale každý 15 tiletý a dospělý člověk by to pochopil + by pochopil že myslím využitý ;-))

 

Pokudd tohle pochopíš si borec ;-)

IČO psát ti nebudu protože jsem pryč ;-)

P.S. Už sem neúište pokud nechcete server !

Link to comment
Share on other sites

Tak tam asi treba napísať % nie ? A 12 % je celkom málo..

Nemyslím si, že svojím chovaním a inteligenciou prilákaš ľudí a som zvedavý, kam to 14 ročný "majiteľ" dotiahne (nepodceňujem ;)).

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ano od pipni to opravdu nemém mám ho kvalitní

Jo CPU vím co je Např mám svůj server a dal jsem si 20 CPU (takže blbeček jsi ty)

P.S Živnostak mám jsem napsal aby neměli blbý kecy

12 procesorů nemá žádnej stroj na světě na tož, abys to vyhrazoval pro jeden server. hm to nevím co myslíš

 

Myslím se pro moderátoře že tyhle lidi jako je "steel" měli banovat zdůvodu když nechápou o čem je řeč

Díky RonnyCZ

 

 

1. Nevím kde si vzal Precosory :slap::haha: :haha: :haha:

2.Nemusel protože ho můžu dát jen kdo si ten server koupí ;-)

3.Blbeček jsi ty a a CPU myslím uplně něco jiného což je toto :

imgov.png

 

4. Zabanovat by měli tebe když nevíš o co tu jde (Promin ale každý 15 tiletý a dospělý člověk by to pochopil + by pochopil že myslím využitý ;-))

 

5.Hm.. Hosting ? Hosting to není je to jen pro ty co chtějí mít svůj SAMP server za dobrou cenu..

 

Příště čti pořádně než něco začneš psát Díky

1. Tak teda milej zlatej, když nevíš, co je to CPU, neměl bys nabízet služby tohoto rázu. Jako kdybych prodával auto napsal tam k němu že má 12 dveří. Si prostě máslo, než si dovolíš označit mě, že já jsem ta paštika co neví co je CPU, protom jsem si hrál se serverem, když ty jsi si ještě slintal bryndáček, zkus wikipedii, tak najdeš co je to CPU.

 

2. Kdybys byl živnostník, tak víš, že kontakt na provozovatele musí být na stránce u nabídky poskytovaných služeb, což je právě tady.

 

3. Áha, já jsem blbeček , ale ty dáš na jeden server 12 CPU, tak ty už to nepij ani ředěný. Jestli já jsem blbeček, tak ty máš inteligenci Mr. Beana, opravdu radím tu wikipedii, tam nalezneš plno tobě užitečných informací.

 

4. Jo to určitě každý pochopí, neumíš se vyjadřovat, každý určitě pochopil že tvých 12 procesorů znamená 12% využití jednoho jádra jednoho procesoru, opravdu mě točíš svou hloupostí.

 

5. No, neboli hosting na černo, protože nevidím kontatkt na provozovatele.

 

RonnyCZ, právě si dokázal že vůbec nemáš tušení o tom co nabízíš a rozhodně o tom co je to CPU

 

Podle něho a prý dospělích a lidí nad 15let je 12 CPU = 12% využité jádro jednoho CPU a mě seřve, že nevím co to je CPU ?

 

Osicja(CZ) Vidíš ten obrázek? To asi Myslím

 

Obrázek vidím, ale nevidím na něm těch tvých 12 procesorů

 

steel jediný kdo se tadyk neumí vyjadřovat, a chovat jsi TY .A to CPU k tomu se nebudu vyjadřovat sám o tom vím ho*no...

 

No, ty si dej sprchu. Píšeš tučně: "K tomu se nebudu vyjadřovat, když nevím..." Tak drž hubu a skoč salto vzad. Naháníš příspěvky nebo co?

 

Nie je to Aprílový vtip?

 

Myslím, že taký človek, ktorý ani nevie čo skratka CPU znamená by hosting nemal robiť určite..

Ked' už máš ten živnostenský list, mohol by si napísať aspoň IČO a tiež si mohol uviesť konfiguráciu stroja.

 

 

Každopádne GL

 

Nemá ani šajn, ted' se to ten hnup snaží zakecat, že myslel procenta využití. :d

Tedle kinderák jestli má živnostenský list, tak já si snim obě ruce a nohy s kečupem.

No jelikož to není organizace, tak IČO těžko, ale IČ má bejt už v prvním příspěvku. :d

 

Další Id*iot co neumí číst????

4. Zabanovat by měli tebe když nevíš o co tu jde (Promin ale každý 15 tiletý a dospělý člověk by to pochopil + by pochopil že myslím využitý ;-))

 

Pokudd tohle pochopíš si borec ;-)

IČO psát ti nebudu protože jsem pryč ;-)

P.S. Už sem neúište pokud nechcete server !

 

To sis ještě nevšiml, že nejsme idioti co neumějí číst, nýbrž ty jsi mega idiot, který neumí psát a vyjadrovat se, o IT ví všeobecně ho*no a sere se do něčho co neumí a ještě to nabízí, navíc machruje s živností, přitom ani nevíš co to je a co to obnáší.

 

Další nejlepší SAMP servery zdarma powered by Kinderland

 

Prosím, moderátora o zabanování tohoto podvodníka, určitě tu zase okrade půlku fóra. Nabízí něco, o čem nemá ani šajn jak funguje. Typický příklad toho, komu zaplatíš a máš smůlu okrade tě. :d

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

1. Tak teda milej zlatej, když nevíš, co je to CPU, neměl bys nabízet služby tohoto rázu. Jako kdybych prodával auto napsal tam k němu že má 12 dveří. Si prostě máslo, než si dovolíš označit mě, že já jsem ta paštika co neví co je CPU, protom jsem si hrál se serverem, když ty jsi si ještě slintal bryndáček, zkus wikipedii, tak najdeš co je to CPU.

 

2. Kdybys byl živnostník, tak víš, že kontakt na provozovatele musí být na stránce u nabídky poskytovaných služeb, což je právě tady.

 

3. Áha, já jsem blbeček , ale ty dáš na jeden server 12 CPU, tak ty už to nepij ani ředěný. Jestli já jsem blbeček, tak ty máš inteligenci Mr. Beana, opravdu radím tu wikipedii, tam nalezneš plno tobě užitečných informací.

 

4. Jo to určitě každý pochopí, neumíš se vyjadřovat, každý určitě pochopil že tvých 12 procesorů znamená 12% využití jednoho jádra jednoho procesoru, opravdu mě točíš svou hloupostí.

 

5. No, neboli hosting na černo, protože nevidím kontatkt na provozovatele.

 

 

 

Podle něho a prý dospělích a lidí nad 15let je 12 CPU = 12% využité jádro jednoho CPU a mě seřve, že nevím co to je CPU ?

 

 

 

Obrázek vidím, ale nevidím na něm těch tvých 12 procesorů

 

 

 

No, ty si dej sprchu. Píšeš tučně: "K tomu se nebudu vyjadřovat, když nevím..." Tak drž hubu a skoč salto vzad. Naháníš příspěvky nebo co?

 

 

 

Nemá ani šajn, ted' se to ten hnup snaží zakecat, že myslel procenta využití. :d

Tedle kinderák jestli má živnostenský list, tak já si snim obě ruce a nohy s kečupem.

No jelikož to není organizace, tak IČO těžko, ale IČ má bejt už v prvním příspěvku. :d

 

 

 

To sis ještě nevšiml, že nejsme idioti co neumějí číst, nýbrž ty jsi mega idiot, který neumí psát a vyjadrovat se, o IT ví všeobecně ho*no a sere se do něčho co neumí a ještě to nabízí, navíc machruje s živností, přitom ani nevíš co to je a co to obnáší.

 

Další nejlepší SAMP servery zdarma powered by Kinderland

 

Prosím, moderátora o zabanování tohoto podvodníka, určitě tu zase okrade půlku fóra. Nabízí něco, o čem nemá ani šajn jak funguje. Typický příklad toho, komu zaplatíš a máš smůlu okrade tě. :d

Ne já nikoho nepodvedu nemám tomu důvody já tě neseřval ale tohle je na IQ malý děcka co se narodí..

Mě dát BAN ?? Za co prosímtě ?

Pokud umíte číst nahoře jsem psal

Pokud máte zájem o server

Napište mi a ne že budete psát další píčov*ny !

Fakt IQ malého dítěte :)

Steel tobě by měli dát ban když nechápeš

"P.S. Už sem neúište pokud nechcete server !"

Závidíš že ponuka servery či čo?

Ano Díky Laces

 

Laces Díky za podporu

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ano, ted' jste provařili mojí vnitřní závist. Opravdu ti moc od srdce závidím, že hostuješ servery. J8 hostuju servery už něco let, ale tobě to jedno jádro fakt závidím, promin "12 CPU na jeden server" :d Opravdu ti závidím, že umíš ho*no a děláš servery na 12 CPU. Taky ti závidím, že má živnostenský list podle tebe se to píše "živnostěnský" a podle tebe máš IČO, ale nemusíš ho psát na stránku, kde nabízíš své služby, stačí po objednávce, když to zákazníkovi napíšeš. Promin' ve všem máš pravdu a já sem deb*l. Mě si dovol ještě jednou říct, že mám IQ malého dítěte. Když ty máš představu o obchodním právu, no škoda slov. :d Aby jsi věděl IČO mají pouze firmy, ale ty jsi říkal, že jsi živnostník, co já vím :d Kinderák mě nevojebeš, mě ne.

 

"P.S. Už sem neúište pokud nechcete server !"

 

Musím napsat, že jsi podvodník nemáš šajn co píšeš, nerozumíš ani pojmu CPU. Vytahuješ tu, že jsi živnostník, přitom ani nevíš, jak se píše "živnostenský list". Musím ostatní varovat před takovýma šmejdama jako jsi ty. Nezkušení ti možná naletěj mladej, ale na mě si s takovýma sračkama nepřijdeš. Takže si vezmi těch tvých 12 CPU na server a "živnotěský list" a "IČO". :d :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...