Jump to content

hledám Správce / adminy


jenkings

Recommended Posts

Zdravím ;)

 

Našel jsem na starém vyřazeném harddisku ze skříně jeden svůj starší gamemod.

 

Říkal jsem si že bych ho mohl upravit aby fungoval na současné verzi SAMP a zkusit ho dát na server.

 

Jenže nemám moc času na hraní a na to abych se o server staral, a proto bych potřeboval někoho kdo by se byl ochoten starat o server, shánět nové hráče atd..

Já bych mohl dělat nějaké ty updaty módu a pod.., ale o dění na serveru byste se starali vy ;)

 

Pokud by tedy někdo měl zájem stát se správcem ,nebo administrátorem, napište tu, nebo do SZ (počet lidí je zatím neomezený).

 

Jestli se najde někdo kdo by se o to postaral, hned začnu pracovat na úpravě módu.

 

 

P.S -> Prosím řeči jako že to nemá budoucnost apod. si nechte od cesty ;) , chci to prostě jen zkusit, není co ztratit ;)

Link to comment
Share on other sites

No, je tam nějaké to vydělávání peněz, zaměstnání , získávání expů atd...

Nevím jak přesně bych to zařadil do žánru, a taky si už úplně přesně nepamatuju co všechno tam je, přece jen už je to nějaká doba co jsem to naposledy viděl ;)

Link to comment
Share on other sites

A jak sito vůbec myslel ? stím správcem a staraní se o server jakože z hlediska pawnovaní nebo z hlediska chodit na server,přitáhnout lidi,bannovat :d ,dělat pořádek mezi hráčema ?

Link to comment
Share on other sites

Volfik - pawnit budu já ;) na to si čas ještě udělám, ale ten člověk by měl na starost to chození na server, banování ,přilákání lidí, atd jak jsi psal ;)

 

+ nějak třeba sestavovat adminteam, a celkově to nějak koordinovat, a až v případě problémů které by nebyl schopný vyřešit by kontaktoval mně, a domluvili bysme se ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...