Jump to content

ostatní Mafia: The City of Lost Heaven MULTIPLAYER


Itachi

Recommended Posts

Zdravím.

Chci se zeptat jestli někdo z vás neví proč Multiplayer pro hru Mafia: The City of Lost Heaven nebyl nikdy vytvořen. Jaký je problém, že ho nikdo nedokáže vytvořit podobným způsobem jako třeba SAMP nebo MTA. Popř. jestli nevíte o nějakém týmu co na tom maká (kromě neaktivního mafia-mp.com).

Byl bych velice rád, kdyby mi to někdo vysvětlil, díky.

 

mafia_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

mafia-mp.com bola pokiaľ viem jediná skupina ktorá sa zaoberala multiplayerom pre Mafiu, dôvod prečo to nikto ešte nevytvoril je jednoduchý - vtedy nemal kto, teraz nemá prečo. Mafiu si teraz človek zahrá maximálne aby si trochu zaspomínal a pri dnešnej komunite hráčov ktorá pozostáva poväčšinou z 15 ročných ktorých tieto staršie hry ale absolútne nezaujímajú by bola návštevnosť serverov po mesiaci skoro na nule

Link to comment
Share on other sites

MP pre Mafiu 1 aj existoval, ale len veľmi krátko. Jednalo sa o niečo také ako MTA, teda závody. V prvých dňoch bola návštevnosť neskutočná, ale po 2 týždňoch museli vývojári projekt ukončiť...

Link to comment
Share on other sites

Mafia II ...

Vela ludi chce hrat MAFIU 1,a chcelo by to aj Mp no

 

Ja osobne hovorim,že mafia 1 je skvela hra.. sam som ju prešiel už niekolko krat a stale ma bavi ked si občas idem zajazdiť.. Chcelo by to MP no..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

M2-Multiplayer.sk pracujú trochu pomimo na Mafii 1 MP ale zháname kdo bi vedel reverse engeenering, ak o takom viete tak nech napíše gamelasterovi

Aha..a čo plánujete zrobiť nejakú MP "KID Version" modifikáciu alebo čo? :d

Link to comment
Share on other sites

M2-Multiplayer.sk pracujú trochu pomimo na Mafii 1 MP ale zháname kdo bi vedel reverse engeenering, ak o takom viete tak nech napíše gamelasterovi

david blaščak? :d no takže mozno on ma pravdu len treba par hlasov

 

Ako som sam videl su tam serveri z takymito slotmi 0/1000 0/200 atd..

A to je (MAFIA2)

Link to comment
Share on other sites

Já osobně si myslím, že by byla hratelnost ohromná. Ale to by ten MP musel za něco stát, kdyby po městě běhali lidé jako v Singleplayeru a mezi nima reální hráči, to by byla teprve šlupa! Jenže to se nejspíš nestane.

Mafia-MP.com sleduju už přes rok a pořád se nic neděje, stále je jen 95%. Snad se jednoho krásného dne bude někdo nudit a ten Multiplayer udělá.

Jak píše Lukáš Valenta... je na to už příliš pozdě, ale podle mě na Mafii není nikdy pozdě!

 

M2-Multiplayer.sk pracujú trochu pomimo na Mafii 1 MP ale zháname kdo bi vedel reverse engeenering, ak o takom viete tak nech napíše gamelasterovi

Na stránkách nevidím, že by dělali na MP pro Lost Heaven. A nějak se mi nezdá, že by nějakej Gamelaster dokázal udělat MP pro Lost Heaven. Až budou mít alespoň betu, začnu věřit.

Link to comment
Share on other sites

Ako píše Lukáš, je príliš neskoro. Mafia má už pár rokov, hrá sa stále, ale na MP by to nestačilo. Podľa mňa už bolo neskoro aj keď vydali M2MP, pretože každý to mal už dohrané....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...