Jump to content

hledám Netrix hľadá nové tváre !


BELZI

Recommended Posts

Takže čaute. Možno ste už počuli o Netrixe, možno nie, ale to je v podstate jedno. Ide o to, že veľa ľudí od nás odišlo a portál ide dole vodou. Samozrejme, že s tým niesme spokojný, keďže teraz je skoro všetká práca na majiteľoch, z toho jeden má prácu a nemá vôbec čas.

 

Preto hľadáme nových ľudí do tímu, a to:

 

- Kódera

- Grafika

- Pawnera (cs 1.6, css)

- Po čase, keď sa spamätáme zo šoku aj adminov

 

Samozrejme, že práce sú úplne zadarmo.

 

Podmienky - Mať skype alebo icq a byť aktívny minimálne 2 hodiny / deň, aby sme sa s ním vedeli skontaktovať. Tiež by mal byť ochotný, keď sa mu niečo povie, tak nech nevymýšľa, že má rodinné problémy a podobne. A samozrejme, mať svoj názor !!!

 

Ak máte nejaké otázky, píšte.

 

Web - www.netrix-gp.eu

 

PROSÍM TÝCH PRIPEČENCOV, KTORÍ PÍŠU SAMÉ HLÚPOSTI, ABY ROVNO KLIKLI V PRAVO HORE NA ČERVENÝ KRÍŽIK

Link to comment
Share on other sites

Vážený pán Belzi,

 

veľmi ma zaujala Vaša webová stránka, ktorá poskytuje veľa informácií a má dobrý obsah. Zaujalo ma to, až na toľko, že by som mal záujem s vami mať reklamné partnerstvo. Ide o to, že by sme si vymenili naše bannery, poprípade loga a spravili si navzájom reklamu. Momentálne zabývam sa projektom MineCraft, ktorý je veľmi úspešný s jeho veľkou návštevnosťou.

 

U nás prichádzajú do úvahy tieto možnosti:

  • uvedenie v sekcii Partneri - logo + popis na 1 - 2 vety
  • uvedenie loga alebo banneru v pravom stĺpci
  • uvedenie loga alebo banneru v ľavom stĺpci
  • iné - dohodou

Na záver by som rád doplnil, že dosť sa nám darí a nebojím sa napísať, že je to najkvalitnejší server Slovenska. Určite môžete vedieť, že ako reklamný partner môžeme byť zaujímaví. Pripravujeme veľké plány a po ich zabehnutí očakávame ďalší výrazný nárast návštevnosti.

 

Pri banneri preferujeme animovaný GIF pred FLV, ale možné sú obidva formáty.

 

---

 

Kontakt :

e mail : [email protected]

skype : newmickey1

 

S pozdravom

 

Administrátor ZoneCraft.eu

www.zonecraft.eu

 

 

****************************************

 

ZoneCraft je svojou podstatou súkromný, s cieľom šíriť informácie tam, kde sú potrebné.

 

****************************************

Link to comment
Share on other sites

Pekný design. Keď sa portál rozbehne tak si prídem zahrať. Prajem veľa šťastia.

 

Edit:// Kodéra na čo?

 

Na web, ktorý beží na php-fusion

Link to comment
Share on other sites

Vážený pán Belzi,

 

veľmi ma zaujala Vaša webová stránka, ktorá poskytuje veľa informácií a má dobrý obsah. Zaujalo ma to, až na toľko, že by som mal záujem s vami mať reklamné partnerstvo. Ide o to, že by sme si vymenili naše bannery, poprípade loga a spravili si navzájom reklamu. Momentálne zabývam sa projektom MineCraft, ktorý je veľmi úspešný s jeho veľkou návštevnosťou.

 

U nás prichádzajú do úvahy tieto možnosti:

  • uvedenie v sekcii Partneri - logo + popis na 1 - 2 vety
  • uvedenie loga alebo banneru v pravom stĺpci
  • uvedenie loga alebo banneru v ľavom stĺpci
  • iné - dohodou

Na záver by som rád doplnil, že dosť sa nám darí a nebojím sa napísať, že je to najkvalitnejší server Slovenska. Určite môžete vedieť, že ako reklamný partner môžeme byť zaujímaví. Pripravujeme veľké plány a po ich zabehnutí očakávame ďalší výrazný nárast návštevnosti.

 

Pri banneri preferujeme animovaný GIF pred FLV, ale možné sú obidva formáty.

 

---

 

Kontakt :

e mail : [email protected]

skype : newmickey1

 

S pozdravom

 

Administrátor ZoneCraft.eu

www.zonecraft.eu

 

 

****************************************

 

ZoneCraft je svojou podstatou súkromný, s cieľom šíriť informácie tam, kde sú potrebné.

 

****************************************

 

 

Nic moc teda. Na to ze si o sebe myslite ze ste najlepsi je to pekne ubohy server. V podstate tam nic nemate, 1 klasicky server s 3 modamy a 1 tekkit. A este ktomu to hostujete u crew.sk.... Tak ako sorry ale podla vaseho hodnotenia mozem napisat ze moj server co bezi mesiac je najlepsi server na svete.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Síce offtopic, ale chcem sa len spýtať čo sa stalo s celým netrixom? Pamätám si, že bol niekym ešte dávno odkúpený, ale prečo stratil ten svoj 'šarm'?

Link to comment
Share on other sites

Síce offtopic, ale chcem sa len spýtať čo sa stalo s celým netrixom? Pamätám si, že bol niekym ešte dávno odkúpený, ale prečo stratil ten svoj 'šarm'?

 

Jak som písal, teraz veľa ľudí odišlo, nestíhame. Ak by si mal záujem (hlavne CS 1.6) tak mi napíš ;)

Link to comment
Share on other sites

No taky mě zajímá jakého kódera to scháníš :d Na otázku jakého kódera jsi odpověděl, CMS na kterém ti běží web :d

 

PS: Jinak reklama za reklamou na tvé hlavní stránce, málem sem urval kolečko, než sem se dostal k hlavnímu obsahu děs běs :p

Link to comment
Share on other sites

No taky mě zajímá jakého kódera to scháníš :d Na otázku jakého kódera jsi odpověděl, CMS na kterém ti běží web :d

 

PS: Jinak reklama za reklamou na tvé hlavní stránce, málem sem urval kolečko, než sem se dostal k hlavnímu obsahu děs běs :p

 

Ako som písal, na web. Čiže nejaké tie móda, tému poupraviť a podobne. Čo sa týka reklám, na webe toho moc nezaberajú, teda aspoň mňa. Samozrejme, keď sa kukáme čisto na reklamy, nie na unban systém alebo obrázok na súťaž.

Link to comment
Share on other sites

Web pěkný, jen mi to přijde hrozně "úzké"...Až budou servery na Source, tak se ozvi :) (konkrétně bych měl zájem o Jailbreak, minigames a rats :d )

Klidně bych se i hlásil na post administrátora Source :)

+ zajimalo by mě vaše ičo, když vám je 16+13 let a necháte si posílat SMS :d

Link to comment
Share on other sites

Web pěkný, jen mi to přijde hrozně "úzké"...Až budou servery na Source, tak se ozvi :) (konkrétně bych měl zájem o Jailbreak, minigames a rats :d )

Klidně bych se i hlásil na post administrátora Source :)

+ zajimalo by mě vaše ičo, když vám je 16+13 let a necháte si posílat SMS :d

 

Source by aj boli, kebyže máme nejakého sponzora. No to nieje až taký veľký problém platiť, ale hlavne by sa nemal kto o to starať. IČO nerieš :)

Link to comment
Share on other sites

Vidim to prvý krát , mate pekný web , ale tý hráči ;) To u nás hrava viac hráčov a to už nemáme web a ledva platime server ;) Ale inač , GL

 

Díky :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...