Jump to content

Predám postavy SFGAME


Dannynator

Recommended Posts

Ahoj ludia, kedže som sa rozhodol že už sf nebudem hrávať, budem hrávať len na 1 postave, tak som sa rozhodol že za velmi lacno predám super postavy.

 

Server 11 - Level 75 - 79kč SMS pre čechov (najmenšia čo sa dá) ............ 3.2 eur SMS pre slovákov (menšia sa nedá)...................... SMSKA NA SF HOUBY!

 

cz-s11-signature-Achileu.png

 

Server 10 - Level 156 - 99kč SMS pre čechov ............ 3.2 eur SMS pre slovákov ...................... SMSKA NA SF HOUBY!

 

cz-s10-signature-tomas4567.png

 

Server 1 - Level 143 - 99kč SMS pre čechov ............ 3.2 eur SMS pre slovákov ...................... SMSKA NA SF HOUBY!

 

cz-s1-signature-pitris34.png

 

 

 

Ak máte záujem napíšte mi do súkromnej správy. Tam sa dohodneme čo ako.

Link to comment
Share on other sites

Stěr tak to určite nebol, trestné? Ved mojmu kamarátovi ludia poslali smsky v hodnote 300 euro a v pohode, nič neni.

 

 

Ten kdo to chce kúpiť kúpi, a žiadne trestné a také tu riešit nebudeme, lebo dokopy je to 10 eur, čo trestné není ani pardonom.

Link to comment
Share on other sites

Aha a za to že mu na to neprišli to akože nieje trestné hej ? Dobrý systém teda.

Hocikto ťa môže kľudne nahlásiť za toto a ty ani o tom nemusíš vedieť.

A predávať postavy je teda pod úroveň, alebo pre niekoho kto znevažuje hru.

Radšej by som ju daroval ako pýtal za ňu 3 pojebané eurá..

Link to comment
Share on other sites

Radšej by som účet rovno zrušil alebo sa odhlásil a zabudol heslo ako toto. Niektorí ľudia ťa v tej hre už poznajú, máš (aj keď si to neuvedomuješ) s ostatnými hráčmi (napr.) z cechu vzťahy. Nahlásenie ťa nemá význam. Aj tak na svete ľudia predávajú, a budú predávať SFgame postavy...

Link to comment
Share on other sites

Teunner, keby každý kdo predáva postavy za peniaze, alebo mu niekdo posiela SMSky na houbičky mal byť trestne stíhaný..

 

Dnes by vela vela ludí bolo trestné stíhaných, alebo by nemali rodičov, alebo by boli v chládku.

 

NIKDO zatial ale NIKDO nebol za toto trestne stíhaný pretože sú to MINIMÁLNE čiastky.

 

Živonsták o týchto veciach potrebuješ myslím že až nad 200 euro, až potom si trestne stíhaný.

 

Takže ked sa do toho nerozumieš, nepiplaj.

Link to comment
Share on other sites

Je určitě kravina, prodávat postavu a zveřejňovat Nick, můžete dat obrázky(přeškrtat Nick), jako důkaz že postavu opravdu vlastníte, pak počkat až vám dojdou peníze a teprve pak sdělit Nick a heslo k účtu. Jinak prodávání účtů je u většiny her nelegální, ale je to hlavně proto, že by tím byly zaspamovaná fóra té hry.

Link to comment
Share on other sites

Teunner, keby každý kdo predáva postavy za peniaze, alebo mu niekdo posiela SMSky na houbičky mal byť trestne stíhaný..

 

Dnes by vela vela ludí bolo trestné stíhaných, alebo by nemali rodičov, alebo by boli v chládku.

 

NIKDO zatial ale NIKDO nebol za toto trestne stíhaný pretože sú to MINIMÁLNE čiastky.

 

Živonsták o týchto veciach potrebuješ myslím že až nad 200 euro, až potom si trestne stíhaný.

 

Takže ked sa do toho nerozumieš, nepiplaj.

 

Hej hej dobre som sa zasmial.. :)

 

Nemyslím si že môj nick je až tak zložitý, že by si ho nedokázal napísať správne.

Nepovedal som nič o tom že bude trestne stíhaný ale že to je trestné - nauč sa prosím aký je medzi tým rozdiel..

Neznamená to ísť do basy a kokotiny ako tu tvrdíš ty ale o uloženie pokuty za odkrádanie firmy.

 

Si predstav že máš podnik a zamestnanci ti odtiaľ kradnú veci, ale ty nemôžeš s tým nič urobiť, ani ich nahlásiť, pretože ako to tvrdíš ty - je to MINIMÁLNA čiastka takže sa vlastne nič nemôže stať a oni si môžu kradnúť aj naďalej..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...