Jump to content
  • 0

pomoc Mála pomoc s HTML - Podtržení


AK47

Dotaz

Zdravím, mám jeden dotaz. Když podtrhnu text v HTML kódem , dalo by se podtržení nějak zbravit? Myslím, aby nebyl barevně text, ale podržení

Doufám, že jste pochopili.

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

border-bottom .. je vlastnosť patriaca kaskadovým štýlom (CSS), inak povedané dolný okraj. Ak by si teda chcel napríklad spraviť odkaz s podčiarknutím inou farbou než text tak by to vyzeralo asi takto.

 

<a href = "#" style = "text-decoration: none; border-bottom: 1px solid #farbahex">Odkaz</a>

Link to comment
Share on other sites

  • 0

border-bottom .. je vlastnosť patriaca kaskadovým štýlom (CSS), inak povedané dolný okraj. Ak by si teda chcel napríklad spraviť odkaz s podčiarknutím inou farbou než text tak by to vyzeralo asi takto.

 

<a href = "#" style = "text-decoration: none; border-bottom: 1px solid #farbahex">Odkaz</a>

 

průšvih udělá padding.. fakt je, že text-decoration nemá vlastnost color, text-decoration je barvy textu.. jediné řešení je border-bottom, ale pokud má padding nebo podobnou vlastnost, tak to nebude hezké

 

Firefox podporuje stylování, ale v jiných prohlížečích to nepůjde

 

Moje rada: nepoužívat podtržení jiné barvy

 

A vyhni se inline CSS

Link to comment
Share on other sites

  • 0

fail

:eh:

 

 

průšvih udělá padding.. fakt je, že text-decoration nemá vlastnost color, text-decoration je barvy textu.. jediné řešení je border-bottom, ale pokud má padding nebo podobnou vlastnost, tak to nebude hezké

 

Firefox podporuje stylování, ale v jiných prohlížečích to nepůjde

 

Moje rada: nepoužívat podtržení jiné barvy

 

A vyhni se inline CSS

Dobře, děkuji. Tak to tedy nepoužiju. A navíc, ani nevím moc dobře co je CSS :d

Můžete LOCK

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...