Jump to content

gamemode [GM] Alkatraz


Guest Norhy

Recommended Posts

Alkatraz

 

.úvod

Včera som si nainštaloval GTA: San Andreas, pretože som nemal čo hrať. Rozhodol som sa zahájiť prácu na mojom novom móde, ktorý nesie názov Alkatraz.

 

Server je niečo ako Prison Fox River, budem sa snažiť čo najviac aby som ho dokončil čo najskôr.

 

.mapa

Pre tento mód som sa rozhodol vytvoriť mapu. Mapu síce nerobím ja, ale môj kamarát ktorému plne dôverujem a je skvelý mapper. Všetko sa bude odohrávať na "ostrove", ktorý bude slúžiť ako vezenie.

 

Práca na mape bola zahájená už pred včerom a už je hotová na 70%. Snažíme sa aby sa na mape nachádzalo čo najmenej chýb, dier atď. Mapu tvorí môj kamarát, ja mu len vravím čo a ako, čo vylepšiť a čo pridať. "Ostrov" sa nachádza v blízkosti Los Santos, a bude pri ňom ešte jeden ostrov, ktorý bude súčasťou úteku z vezenia.

 

.postavy

V hre si môžete vybrať 2 postavy, Dozorca a Vezeň. Myslím že už každý vie ako to chodí, no i tak vám vysvetlím ciele postáv.

 

Dozorca budete môcť byť až keď dovŕšite 2000 bodov, no pozor. Budete musieť podať prihlášku aby ste sa mohli starať o vezňov. Dozorcovia su vlastne niečo ako moderátori, len z menej právami. Starajú sa o vezňov, dohliadajú na veznicu. Dozorcovia budú mať vlastnú "základňu", priestor kde budu môcť relaxovať, pozorovať vezňov a viac.

 

Vezňi sú odsúdeni. Vašou hlavnou úlohou bude utiecť. Budete sa postupne vylepšovať až kým nebudete "vymakaný" (

:d) a budete môcť utiecť. Po každom úteku sa vám potreby a vlastnosti zresetujú, okrem štatistík.

 

.úspechy

Alebo nazývane aj "Achievementy" budú taktiež v móde. O týchto nejdem ešte nič vysvetľovať, pretože stále rozmýšľam nad prvými úspechmi ktoré budete môcť odomýkať.

 

Poviem len to že dostanete body za odomknuté úspechy.

 

.admin & vip systém

Plánujem vytvoriť vlastný Admin a VIP systém. Bude sa v nich nachádzať málo príkazov, no na tento mód to bude stačiť. VIP systém prinesie hráčom mnohe výhody, ktoré vypisovať nejdem.

 

Budú sa konať aj akcie, za ktoré budú môcť hráči dostať VIP. VIP môžu využiť len vezňi, mám na to vlastné dôvody. Dozorcovia by potom boli moc vyspelejší oproti vezňom, čo by bolo nefér.

 

.body

Ako som spomínal, v hre dostávate body za útek, získanie bodov v evente a odomknutým úspechom.

 

.script

Script je na 5% hotový, mám teraz menej času kvôli škole, no to len po tento týždeň.

 

* Register, Login.

* Postavy.

* Potreby.

 

* = Dokončené veci.

 

.na koniec

Viem že som tu mal už veľa pripravovaných módov, no tento chcem už na 100% dokončiť. Chcem vedieť, čo sa vo mne skrýva, čo dokážem.

 

 

.. Ďakujem za prečítanie ..

Link to comment
Share on other sites

Tak teda veľa šťastia - dúfam že to bude konečne konkurovať PFR :d

Čo sa mi však na tom nepáči je že zase to má rovnaký systém ako všetky prison módy odtiaľto.

Áno, máš tam pár vychytávok ktoré pridávajú do hry niečo nové ale systém ostáva rovnaký.

PS: Plánovaný dátum vydania nám nepovieš ?

Link to comment
Share on other sites

No, neviem čím by som to ešte vylepšil, ale pokúsim sa niečo vynájsť. Mód planujem vydať asi v Lete. S presným dátumom som si není istý, ale do leta by som to chcel stihnuť.

Link to comment
Share on other sites

Takze ty sa snazis zrobit nieco co tu uz bolo len v inom prevedeni? Okej pochopim keby si mal originalny napad a potom ho vylepsoval novymi verziami. Ale od znovu robit nieco co tu uz je? A pritom bez ziadnej spoluprace s nejakym teamom ktory uz je popularnejsi ako NTP alebo BoSa a tak... Strateny cas pokial neprides s niecim novym a nemozes ist prosit tam nech ti zasponzoruju serverom a reklamou tak to je podla mna zbytocnost.

Link to comment
Share on other sites

Takze ty sa snazis zrobit nieco co tu uz bolo len v inom prevedeni? Okej pochopim keby si mal originalny napad a potom ho vylepsoval novymi verziami. Ale od znovu robit nieco co tu uz je? A pritom bez ziadnej spoluprace s nejakym teamom ktory uz je popularnejsi ako NTP alebo BoSa a tak... Strateny cas pokial neprides s niecim novym a nemozes ist prosit tam nech ti zasponzoruju serverom a reklamou tak to je podla mna zbytocnost.

Chcem len otestovať svoje schopnosti. Neopakujem sa po NTP, tento klan plne rešpektujem. Je jasné že verziu budú pribúdať, ale keď je veľa RP serverov tak prečo by nemohli byť aj Prisony?

Link to comment
Share on other sites

Malo fantázie. Ku tomu keď niekoho niečo baví, a chce to robiť, tak mu v tom nebránte. Mňa napríklad baví hrať módy ako sú Prison Roleplay alebo rôzne type módov ktoré majú niečo spoločné s Vezením, preto teraz robím vlastný.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Viem že som tu mal už veľa pripravovaných módov, no tento chcem už na 100% dokončiť. Chcem vedieť, čo sa vo mne skrýva, čo dokážem.

--

Vaporware.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5% a už píšeš to ako pripravovaný mód? K tomu ohraná hovadina, sory ale inak to ani nejde. Keby som ja zakaždým čo mam 5% z nejakého módu hotových zakladal topic tak by tu v pripravovaných módoch bol asi každý tretí môj...

 

Nemyslíš že by bolo lepšie spraviť najskôr niečo čím zaujmeš, mať ASPOŇ 50% hotových nech je aspoň aká-taká šanca že to dokončíš a pridať aspoň screeny alebo čosi predtým ako založíš topic?

 

A keď si chceš zlepšiť zručnosti tak si ich zlepšuj, ale nemusia o to vedieť všetci ...

 

A už vôbec nechápem ako niekto môže na niečo takéto napísať (nemyslím len túto tému) že je to super, "vyzerá to pekne" a podobné bullshity, ako to môže vypadať pekne keď nič nevidim a nič zaujimave som sa nedočítal?? ...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...