Jump to content

nabízím Doménu


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím

Nabízím doménu includy.eu

 

Doména expiruje 30.9.2013

 

Cena dohodou

 

 

PS: Prodávám z důvodu cracknutí databáze. Pokud bude zájem mohu prodat i s dosavadním systémem (ale upozornuji že je v něm bezp. díra , kterou je nutno opravit) a zdrojovým kódem aplikace pro stahování includů. (Pokud to vše najdu)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

100Kc za .eu, ktera se da koupit u forpsi za 12 Kc ? :d

To že TED je akce u forpsi je mi upřímně u ******. Já doménu koupil tuším za 130 nebo tak nějak nevím jak přesně byla tenkrat ta cena

Link to comment
Share on other sites

To že TED je akce u forpsi je mi upřímně u ******. Já doménu koupil tuším za 130 nebo tak nějak nevím jak přesně byla tenkrat ta cena

Nikoho nezajímá kolik jsi za ní ty tehdá dal peněz. Musíš se řídit podle aktuálních cen. Jinak ti to koupí jen blbec. Vem si třeba příklad toho, že prodáváš své staré auto, za které jsi ve své době dal řekněme 300k. Myslíš si, že je někdo idiot aby po tobě koupil staré ojeté auto za 250k, když za 250k může mít úplně nové auto? A to jen proto, že ty jsi za to tehdá dal tolik? Co je to proboha za logiku? :)

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nikoho nezajímá kolik jsi za ní ty tehdá dal peněz. Musíš se řídit podle aktuálních cen. Jinak ti to koupí jen blbec. Vem si třeba příklad toho, že prodáváš své staré auto, za které jsi ve své době dal řekněme 300k. Myslíš si, že je někdo idiot aby po tobě koupil staré ojeté auto za 250k, když za 250k může mít úplně nové auto? A to jen proto, že ty jsi za to tehdá dal tolik? Co je to proboha za logiku? :)

Doménu nemůžeš srovnávat s autem. U domény nedochází k amortizaci jako u auta

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Doménu nemůžeš srovnávat s autem. U domény nedochází k amortizaci jako u auta

To máš sice pravdu, ale bavíme se tu o doméně includy.eu. To myslím snad mluví za vše :d Název domény nemá absolutně žádnou váhu ani hodnotu. Tudíž celková doména je ve své podstatě bezcenná. Takže to co jsem napsal lze uplatnit na tvoji doménu.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

No podle mého jsi mimo. Ať tak nebo tak doména je prodaná. ( Asi tak bezcená není co ? )

 

Takže prosím o zamknutí tématu nebo jak to tu teď chodí.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...