Jump to content

hledám Kúpa realné země 7.4


GalvilManTV

Recommended Posts

Dobrý den, nemohl by mi někdo prosím vás poskytnout kontakt na již zmíněného tvurcu módu Reálná země 7.4? Tehdy na ATomasa, protože vubec ho nemohu nikde najít, co se týče kontaktu na něj.

 

Prosím řeči ohledně, rze je trapná a podobně, si nechte pro sebe, chápu když je trapná rze stáhnutá, ale když to chci kupit, tak je to předse jen něco jinýho.

 

Díky moc. :) Galvil

Link to comment
Share on other sites

Qwer udelal rze 7.4 jakoze je to uplne stejny co original a dal to ke stazeni i v pwn takze si muzes stahnout toto :) protoze kupovat rze 7.4 normalni a jenom amx za takove prachy je kravina uz :)

Link to comment
Share on other sites

Slovenské blbosti? Tým myslíš že mi, Slováci sme blbí? Podľa mňa to nemusíš riešiť či je niečo po slovensky alebo česky, je to jedno a to isté, keďže naše jazyky sú skoro navlas podobné, ku tomu sme boli jeden národ. Buď rád že ti chceme pomôcť. Mal by si stiahnuť QWERov mód, pretože je podobný RZE, máš tam aj .pwn, a RZE kúpiš len .amx.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

To že mi chcete pomoci takovouhle formou je sice pěkné, ale pár textu je tam česky, pár slovensky, a postrádá zmysl originality a profesionality toho módu, a proto volím variantu koupě rze. :) Další kontakty na ATomase?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...