Jump to content

3D Flash Chat


ToM

Recommended Posts

Dobrý den, chci se zeptat jak se dělá normální Flash Chat přes internetový prohlížeč. Zajímá mě ten skripting a grafika v čem se nejlépe dělají takový ty pixelky. Možná znáte CityChat, ale už 2 roky nefunguje. Byl to ten nejznámější a nejúžasnější chat na ČSR ! Přiložím screeny. Napište mi prosím jak se to skriptuje popř. tvorba v Adobe Flash nejspíš :)

 

Parta.png

Sal1.png

Wimbledon.png

MAPA.jpg

 

ZDROJE: ada13.ic.cz, petycitychat12.estranky.cz

 

DĚKUJI MOC ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

To si musíš připravit 5ti litr hrnec, nalej do něj 3 litry studené vody a hoď to na sporák.. Opravdu to musíš hodit, jinak to nebude fungovat!

Dále do toho nasyp půlku balení mouky, samozřejmě to zamíchej! Hoď to do varu a jakmile to začne syčet a bublat hoď tam pár čerstvých pomerančů, to tomu dá tu správnou barvu.. Nejdůležitější je to míchání, musí bejt fakt precizní.. Po 10 minutách vaření tam naházej pár ředkviček a taky můžeš dohodit půlku kedlubny.. Až začneš cítit tu nádhernou vůni, dej to třeba na balkon aby to vychladlo. Večer si v tom umej vlasy a celou hlavu (uši pořádně vypláchnout!), hned budeš vědět co máš dělat aby jsi vyrobil chat.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Přesně takovýhle dementy miluju...

 

Taky tě mám rád ;)

Já zase miluju takový buzíky, co se jdou na fórum o pawnu, kde nikdo neumí ani pawn, zeptat jak se dělá ve flashi :-) Asi fuck logic, že?

Link to comment
Share on other sites

Topic: SPRÁVNÝ

Téma: SPRÁVNÉ

Otázka: SPRÁVNÁ

ODPOVĚĎ: DEMENTNÍ

 

Takže pokud tě nezajímá má otázka, zvedni svou línou prdel a běž si dělat to co tě podle tebe baví !

 

PS: Každý něják začíná snad né ?!

Edited by ToM
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...