Jump to content

hledám Cloveka Ktoremu By Sa Chcelo Zalozit Mc Server


Deleted User

Recommended Posts

Zdravim, uvazolval som nad zalozenim jedneho poriadneho MC serveru s modamy. Zatial to este neni 100% iste ale co som si robil prieskum tak je plno ludi co by si zahralo MC s naroznejsimi modami len zatial neexistuje ziadny poriadny cz/sk server. Hral som asi na 4 serveroch s tekkit modamy a ani jeden sa mi nezdal ani zdaleka priemerny. Na jednom bol iba IC, na dalsom trebalo premium MC, na 3. stala komunita za ho*no a uz ho aj zrusili a na 4. sa im vcera nieco posralo a musia spravit wipe servera.

 

No moj server by mal byt nieco na styl tekkitu len z viacerymi modamy ako je IndistrialCraft, BuildCraft, RedPower, Advanced itemy do IC, elektricke motory, ultimate solar panel, MystCraft, Forestry, railCraft, iron chest, simple ores, m'o creatures, a plno dalsich :d Mohol by som to hostovat doma na servery tak ze z lagmy by problem nebol ako u fakashitu.

 

No a hladam cloveka ktory ma skusenosti z MC serverom, craftbukkitom, a vyssie zmienenymi modamy. Server by bezal na verzii 1.4.6/1.4.7

Link to comment
Share on other sites

No vysral som sa na craftbukkit a uspesne som nahodil vanilla server zo vsetkymi modami. Este potrebujem zohnat 1, neviem presne ako sa vola ale sluzi an to aby sa rosipal strom ked sa sekne do spodu ale nie Timber :d Inak server by mal bezat koncom tizdna.

Link to comment
Share on other sites

No vysral som sa na craftbukkit a uspesne som nahodil vanilla server zo vsetkymi modami. Este potrebujem zohnat 1, neviem presne ako sa vola ale sluzi an to aby sa rosipal strom ked sa sekne do spodu ale nie Timber :d Inak server by mal bezat koncom tizdna.

 

Treecapitator.

Link to comment
Share on other sites

Diky. Tak ze mods pack mam hotovy a server nahodeny zatial doma(neni non-stop) nez sa postavy spawn. Potom kupim u wedosu VPs na take 2-3 mesiace nez sa to rozbehne lebo dovtedy sa mi to neoplati hostovat doma na servery :d Prave dokoncujem vlasnty launcher pre MC ktory bude stahovat aktualizacie a nedovoli sa pripojit na server z chetamy atd.

 

Tu je instalacka na nas launcher ktory Vam nainstaluje komplet MC a postara sa o vsetky potrebne aktualizacie.

http://sampko.wz.cz/Majncraft_Install.exe

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...