Jump to content

ostatní Studentské Konto


Petr

Recommended Posts

Ahoj,

 

už pár týdnů si (neintenzivně) vyhledávám informace o Studentských kontech, jelikož jsem si řekl, že by se mi při nástupu na VŠ ale už i nyní docela nějáké takovéto konto hodilo.

 

Nemáte někdo z Vás vlastní (nejlépe nějáké Studentské, tj. konto bez různých poplatků) konto? Pokud ano, byl bych rád, kdybyste mně zdělili, jak jste s ním spokojeni a jaké u něj vidíte výhody či nevýhody.

 

Určitě byste mi u výběru pomohli.

 

Zatím se mějte a žijte blaze.

Link to comment
Share on other sites

Viem že také konto majú v ČSOB. Ale nedávno som ho zrušil takže ti k tomu veľa nepoviem. Jediné tak maximálne dôvod prečo som ho zrušil a to je nulový úrok.

Link to comment
Share on other sites

Ide o to že ja som začínal sním pred pár rokmi ako s detským účtom s 2%. Neskôr to kleslo na 1, potom na 0,5 a nakoniec mi ho zrušili úplne takže to nemalo cenu :)

Tak v tom prípade sa pozri na to ČSOB :)

Link to comment
Share on other sites

Ide o to že ja som začínal sním pred pár rokmi ako s detským účtom s 2%. Neskôr to kleslo na 1, potom na 0,5 a nakoniec mi ho zrušili úplne takže to nemalo cenu :)

Tak v tom prípade sa pozri na to ČSOB :)

 

http://www.csob.cz/cz/Csob/Urokove-sazby/Stranky/Urokove-sazby-korunove-ucty-obcane.aspx#kcosskp

ČSOB Dětské konto % p.a.

do 24 999 Kč 2,50

od 25 000 Kč 1,50

 

ČSOB Studentské konto Plus % p.a.

Osobní účet 0,01

 

Dětské konto mně asi nevydají. :d

 

 

--------------------

U GE Money to mám také shlédnuté, uvažuji o něm.

Link to comment
Share on other sites

Hele zařiď si klasický běžný účet u Fio banky. Máš to bez poplatků, výběry z bankomatů Fio zdarma - z ČSOB asi za 6 Kč. Jinak je vše zdarma (jen nějaké nadstandartní věci jsou za pár korun. Ale jinak je vše zdarma a nemusíš nic řešit a hlavně, žádné omezení - které sebou studentský účet přináší. Koukal jsem že ti je 18 let, tak bych nic neřešil. U Fio jsem už přes rok a půl a spousta kamarádů je tam taktéž, takže opravdu doporučuji.

Link to comment
Share on other sites

Ide o to že ja som začínal sním pred pár rokmi ako s detským účtom s 2%. Neskôr to kleslo na 1, potom na 0,5 a nakoniec mi ho zrušili úplne takže to nemalo cenu :)

Tak v tom prípade sa pozri na to ČSOB :)

 

lol a inflacia penazi bola tak 5x vissia :d

Link to comment
Share on other sites

Mám ČS (ebanking, kreditka pro platby na internetu a v obchodech) a jsem spokojen. Fio je bez poplatů, ale údajně zaplatíš na něčem jiném ..

Udajne zaplatis na necem jinem? :d Muzes byt konkretni? Me by zajimalo, co jsem udajne platil a ani o tom nevim... :d

Link to comment
Share on other sites

GE Money. Mám i já studentský účet.

Důležité poplatky:

  • Převod peněz: 6,5kč
  • Výběr na přepážce: 60kč
  • Výběr v bankomatu: 0kč
  • Ztráta/zapomenutí hesla k platební kartě: 150kč

To je tak vše, s čím jsem se setkal nebo setkám.

Účet si můžeš založit kdykoliv, akorát by jsi neměl mít přístup do 15 k účtu.

od (pokud se nepletu) 20 dodáváš každý rok potvrzení o studiu bance.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...