Jump to content
  • 0

pomoc Jobs


Matak55

Dotaz

čau lidi nevíte jak udělat např. police job že když má někdo WL tak ho třeba zatknu L.ALT

 

nebo pilot job že musím prolítávat checkpoitama atd.. prostě ňáký akční jobi :d :d

 

 

a abych zato dostával peníze

 

předem díky byl bych opravdu rád kdyby mi někdo takový návod udělal :)

Link to comment
Share on other sites

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To asi tezko...

 

Většina toho, co jsi realizoval ve wtls je ze singleplayeru (basketbal, kulečník, letadla a kružnicové checkpointy, minihry, kasíno...)

Samozřejmě, že ne všechno, ale máš toho dost ze SP :) Proto, když si někdo udělá stejné featury ze SP, není to kopírování wtls, ale pouze inspirace ze Single Playeru

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Většina toho, co jsi realizoval ve wtls je ze singleplayeru (basketbal, kulečník, letadla a kružnicové checkpointy, minihry, kasíno...)

Samozřejmě, že ne všechno, ale máš toho dost ze SP :) Proto, když si někdo udělá stejné featury ze SP, není to kopírování wtls, ale pouze inspirace ze Single Playeru

 

Zatykani LALT: V singleplayeru neni

Mise pilota, ktery proletava checkpointy (a rozhazuje letaky): V singleplayeru neni

 

Jeste neco, vazne pane?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zatykani LALT: V singleplayeru neni

Mise pilota, ktery proletava checkpointy (a rozhazuje letaky): V singleplayeru neni

 

Jeste neco, vazne pane?

 

O zatýkání jsem se nezmínil, ale to neberu jako originální featuru, ty snad jo?

 

Co se týče konkrétně pilota rozhazujícího letáky, dá se to brát jako originální nápad, ale nikdo tady o letácích nepsal, pouze o checkpointech.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...