Jump to content

ostatní Prerobené Vip


killer4567

Recommended Posts

Prerobil som ViP od Dunna :d prerobil som ho do Slovenčiny len to má pár chybičiek (ja som to robil prvvy krát takže sa v tom nevyznám) ale možem wam dať download link na .sma a .amxx . Link je tu KLIK . V budúcnosti chcem tento plugin upraviť a vylepšiť. Skúšal som to aj teraz ale nejako sa mi to nedrí. Potrebujem zohnat nejaký PLNÝ ViP Plugin

Link to comment
Share on other sites

Jsi v kolonce pawno, ne CSS :) MOVE prosím.

 

1.) Ale je to v prog. jazyku PAWN!

Otázka: FiZZy nevedel by si mi do toho ViP doplnit nejake zbrane a urobit vip menu

aj opravit chybu lebo menu sa zobrazuje len vyhernemu teamu (potrebujem to zdarma)

Link to comment
Share on other sites

Ano, ale pawno se tu zabývá spíše sa-mp a né ceeskem :) a navíc, nevím jak to je u dělání amxx modu, takže ti s tím asi neporadím :)

Link to comment
Share on other sites

Ano, ale pawno se tu zabývá spíše sa-mp a né ceeskem :) a navíc, nevím jak to je u dělání amxx modu, takže ti s tím asi neporadím :)

je zde nekde napsani , ze se zabivame jenom SAMP pawnem.. nee, je to celkovo, globalne pawn... takze nevim co tu meles.. sice, mohol to dat aj do kategorie CS1.6., no "MOHOL!"...

 

celkovo, naco sem davas prerobene veci, ktore celkovo ma vela chyb a neni to kvalita... Racej sa uc, a urob nieco vlastne a kvalitne.... Editom a prerabanim sa uci... Ale taky wiki atd.. no bohuzial, to je pre amxmodx zle :(..

Link to comment
Share on other sites

Gamelastej, jde vidět že jsi profesionál na úrovni. Za tu dobu co tu jsem jsem nikdy neviděl v sekci pawn ani kategorii pro CS, jelikož už od založení fóra to tu jede hlavně na pawn-u pro sa-mp.

Link to comment
Share on other sites

Gamelastej, jde vidět že jsi profesionál na úrovni. Za tu dobu co tu jsem jsem nikdy neviděl v sekci pawn ani kategorii pro CS, jelikož už od založení fóra to tu jede hlavně na pawn-u pro sa-mp.

jde :d ale nikde se nepise ze to je jenom pro samp :d takze nekdo novy si to muze pomyslet... A tak ci tak, v pravidlach to neni , tak ze pfff... Nejdem sa hadat :d vydno, ze chces presadit blbost..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...