Jump to content

ostatní Os On Usb


rhsCZ

Recommended Posts

Dobrý den prosil bych pomoct jen tak orientační jaký OS je nejlepší na USB něco na rychlé použití? doufam že mě chápete jak myslim "rychlé použití" prostě v případě nouze kdyby crashl např. harddisk pc by šel ale nešel harddisk prostě v akutních případech :d :d

Link to comment
Share on other sites

prostě nejlepší operační system na usb k rychlemu použití jako např. slax,ubuntu apod. ale ja nevim jaky je nejlepší :d

už to chápeš?

 

Tak toto je komedie ty si sám doporučíš slax :d on napíše slax a prej díky tak s toho nemůžu :d

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den prosil bych pomoct jen tak orientační jaký OS je nejlepší na USB něco na rychlé použití?

 

Jeho otázka, tak jsem napsal že Slax je podle mě nejlepší

 

Co je na tom za komedii?

Link to comment
Share on other sites

Tak toto je komedie ty si sám doporučíš slax :d on napíše slax a prej díky tak s toho nemůžu :d

ja jsem je znal daval jsem přiklady jen jsem nevěděl jaky je nejlepší žadny ozkoušený nemam mg :hallo:

 

jinak jsem to nabootval :d ale strašnej průser je že to nepodporuje wifi přes kterou se normal napojuju na net :d

 

nebylo by lepší ubuntu??

Link to comment
Share on other sites

ja jsem je znal daval jsem přiklady jen jsem nevěděl jaky je nejlepší žadny ozkoušený nemam mg :hallo:

 

jinak jsem to nabootval :d ale strašnej průser je že to nepodporuje wifi přes kterou se normal napojuju na net :d

 

nebylo by lepší ubuntu??

 

to tedy nwm proč ti nefunguje Wifi, ale když jsem to používal(neměl jsem zrovna na noteboku žádný OS) ve škole(chvílu i doma) kde je taky Wifina, tak mi to šlo bez problému

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...