Jump to content

Líbý se Vám CS 1.6 AP(v1.0)?  

17 members have voted

  1. 1. Líbý se Vám CS 1.6 AP(v1.0)?

    • Jednoznačně ano
      4
    • Ano
      6
    • Trochu
      2
    • Ne
      1
    • Vůbec
      4


Recommended Posts

Ahoj,

 

chtěl bych Vám představit Admin Panel na Counter Strike 1.6 který jsem dělal já (základy od Ondřeje Levého,Lacese,zbytek já)

Design: Crown

Co obsahuje: Automatická registrace, přehledný admin panel,Funkce "Oprava serveru" která vytvoří server pokud neexistuje,přehledný config servera,přehledný a rychlý ovládaní servera,přehledny WebFtp,vylepšení POKEC,přehledná administrace pro admini hostingu, možnost vytvořit/smazat SubÚčet (Pokud se registrujete, a chcete aby Váš známy spravoval Váš server, a chcete mu udělat vlastny účet, vytvoříte mu SubÚčet) ,AdminLog ktery zaznamenava každý děj servera)

 

 

Screeny:

 

 

 

A ještě bych chtěl oznámit,že 24.12 spouští OSK-Host, Counter Strike 1.6 Hosting

 

 

Hodnoť,komentuj,posílej nápady na vylepšení

 

Thx Mubby

 

Za hrubky se omlouvám

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Hele ty kopiraku, nejsme slepy ze to je Lacesova prerobena adminka(Ja mam link na tu tvoju uzasnu adminku, a laces ma tam zopar editnuti aj HTML a CSS a je to 100% totozne...)..

Kdyby jsi se díval pozorně, tak by jsi si všiml Světle Azurový barvym je to tam napsaný.

Link to comment
Share on other sites

Sem slepej nebo co.. Nikde to nevidim.. Zase dalsi copy lachtan..

Ale přepsat si to můžeš v pohodě :)

 

Já jsem si té barvy všiml,nevím jestli potřebuješ brýle :d

 

Ale fakt jednoduše přepsat :d

Nejde mi to přepsat, nedá se editovat...

 

Nejsem copy-rak..

Lachtan nejsem,jsem bobr(nebo vydra nebo co to je..), čičinko

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nejde mi to přepsat, nedá se editovat...

 

Nejsem copy-rak..

Lachtan nejsem,jsem bobr(nebo vydra nebo co to je..), čičinko

 

 

:d tak to je zabité :d

 

No,protože OSK patří mezi mé "oblibené" tak řeknu že je to fajne s tím cs hostingem :d

 

 

No GAMELASTERツ

 

 

Ty si taky copy protože píšeš lachtan a ten patří NejFejkovi :d

Link to comment
Share on other sites

:d tak to je zabité :d

 

No,protože OSK patří mezi mé "oblibené" tak řeknu že je to fajne s tím cs hostingem :d

 

 

No GAMELASTERツ

 

 

Ty si taky copy protože píšeš lachtan a ten patří NejFejkovi :d

Děkuji ve jménu celého teamu!

 

Na administraci jsem pracoval dost dlouho, a z jinych administraci jsem pouzil opravdu malo,protoze vetsina mi byla k ničemu

a jelikož Administrací na CS 1.6 je málo tak se to dělalo ještě obtížněji

 

MC Bude 1.1.13

Link to comment
Share on other sites

Děkuji ve jménu celého teamu!

 

Na administraci jsem pracoval dost dlouho, a z jinych administraci jsem pouzil opravdu malo,protoze vetsina mi byla k ničemu

a jelikož Administrací na CS 1.6 je málo tak se to dělalo ještě obtížněji

 

MC Bude 1.1.13

 

Jakýmu teamu?Jako OSK? :d

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestly to dá ke stažení, ale těžko. A hlavně doufám že ne! ;)

ak me naserete, tak to muzu udelat... P.S. Ty sviniare... Zevraj implantoval Laces, ty ses fakt tupej chlapcek... Ty si prerobil celu lacesovu adminku kopiraku... Heh , a ako moze laces implatntovat desing tvl.. Vase inteligencia je srandovna ale aj smutna !

Link to comment
Share on other sites

GAMELASTERツ prosím ťa nemudruj a drž hubu ;) Ty si len 13 ročný "fagan" ktorý závidí niekomu niečo pretože je lepší ako on :) to tovje "ak ma naserete" bolo tam len preto lebo si nevedel čo máš napísať... B)

Mam 13 rokov a co je natom.. Mas neaky problem??? Keby si sa pozrel na moje adminky,su 100x lepsie a vobec skopirovane ako tieto... Ja som bohuzial lenivi to dokoncit alebo a babrat s niecim, co mi nic neprinesie... Ked uz tak si daj hladat "LinuxMaster" atd... :) Popravde ty tu mas 1 prispevok, takze si nic nevydel, takze na tvojom mieste by som racej drzal pekac j?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Musím uznať že naozaj je to celé skopírované od lacesovej adminky .

 

GAMELASTER

 

Taky asi budu muset být slepý :d :d . Nebo on je kópirák . Ty barvy se mi zdaj úplne rovnaký :d :d .

 

 

1e3nxag76fue0gkf0s9l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mam 13 rokov a co je natom.. Mas neaky problem??? Keby si sa pozrel na moje adminky,su 100x lepsie a vobec skopirovane ako tieto... Ja som bohuzial lenivi to dokoncit alebo a babrat s niecim, co mi nic neprinesie... Ked uz tak si daj hladat "LinuxMaster" atd... :) Popravde ty tu mas 1 prispevok, takze si nic nevydel, takze na tvojom mieste by som racej drzal pekac j?

 

Máš 13 rokov a správaš sa horšie jak nejaký soplavý fagan chlapče :mellow:

Ano, mam tu 1 príspevok pretože od stareho nicku "Eazy" som zabudol heslo a už ani nwm či tu je... ;)

Keď máš také "úžasné" adminky tak mi hu ukáź alebo daj odkaz... Potom sa uvidí kdo má lepšie :)

A ty drž ten svoj "pekáč" <_< Ok?

Link to comment
Share on other sites

Este pre ujasnenie:

 

1. Design jak tejto tak lacesovej adminky je pravdepodobne opensource

2. Lacesova adminka je tiez vydana pod opensource licenciou a ked ze pouzil kus mojeho kodu tak pravdepodobne pod licenciou kompatibilnou s GPLv2.

3. To ze pouzil cudzie dielo a rozsiril ho o nejake funkcie alebo prerobil na tom nezalezi. Mal na to pravo a nic neporusil.

 

Moj osobny nazor: Je to taky isty shit ako vsetky ostatne adminky na tomto fore.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...