Jump to content

mapa Around City V2


martanius

Recommended Posts

Zdravím, rád bych Vám představil svou starší mapu (vlastně remake jedné z mých prvních map) s názvem Around City v2 (v1 má jiný název).

 

Strávil jsem nad ní tuším pár hodin a je to vlastně taková old school mapka.

 

 

Stažení :

 

http://community.multitheftauto.com/index.php?p=resources&s=details&id=5935

 

Ať se líbí :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

wow, na této mapě je krásně vidět, že se v tom dobře orientuješ a máš už něco nahráno. Hodně dobrá mapa s improvizací. Líbí se mi, pokud bys měl zájem dělat mapy i do Role Play tak mi napiš SZ, rád bych tě měl v týmu. :)

Link to comment
Share on other sites

Mne sa tá mapa vôbec napáči.. je proste hnusná z Hladiska Profesionálneho mapera. :)

 

(Ja radšej stavam budovi.. Parky, domy atd.. ale aj Car DM do MTA, ale toto sa mi vôbec nepáči).

Link to comment
Share on other sites

Mne sa tá mapa vôbec napáči.. je proste hnusná z Hladiska Profesionálneho mapera. :)

 

(Ja radšej stavam budovi.. Parky, domy atd.. ale aj Car DM do MTA, ale toto sa mi vôbec nepáči).

Ty jsi profesionální mapper, že se koukáš z toho hlediska? Když už kritizuješ, zkus kritizovat konstruktivně. Z tvého příspěvku je vidět akorát profesionální pravopis, nic jiného.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Díky za Pravopis, to si cením. :klidek: Ja to kritituzejem tak ako to chcem Ja, tá mapa je proste hnusná.. :eh:

 

to že ty chceš aby ti to lidé kritizoval dementní profesionalitou, neznamená, že to chtěj i ostatní...

 

Jinak mapa je povedená, ale mohl by jsi to natočit s vícero hráčema ;)

Link to comment
Share on other sites

Dík všem :d

 

btw. H3nr1

 

Jsou různé typy map a každý má rád něco jiného. Pokud například ty lpíš na "real" mapách (soudě dle toho že máš rád parky atd...) tak pak je má mapa úplně mimo to. To je pravda, ale přeci nemůžeš srovnávat real mapky s touto coaster mapkou. Ale pokud tomu tak není a mapa se ti nelíbí, je to tvá věc, nikdy jsem nečekal že se všem budou líbit mé mapy :) Každý má svůj styl.

 

Mimochodem pokud tedy lpíš na real mapách, koukni na mou mapu "Racing of San Fierro" tam jsem se snažil toto dodržet a pokusit se vytvořit atmosféru a prostředí připravované, tzn. i nedokončené závodní trati (něco jako nelegální závody). Nejlépe to jde postřehnout na dálnici mezi LV a SF. Proto se zdá že se do cesty míchá tolik věcí, jde o kombinaci soustředěnosti a postřehu hráče, bohužel hodně lidí co tu mapu hrají hodně failují a chcípají a proto se jim ta mapa nelíbí - protože ONI to nedají :d. Ale u nich si jen říkám haters gonna hate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...