Jump to content

hledám Tým Pre Minecraft.


Guest Norhy

Recommended Posts

Ahoj. Kedže v poslednom čase som znova začal hrať Minecraft a bol som asi v 3 'Portáloch', z ktorých ani jeden nemal úspech alebo ma vyhodili za uplnu sprostosť, som sa rozhodl vytvoriť vlastný Server.

 

Nechcem vytvoriť žiadný Portál, len Minecraft Server pre dobrých ľudi. Čo vám môžem zaručiť:

• Moju plnú dôveru

• Server

• Hodnosť Spolumajiteľa

• Návštevnosť.

 

A hľadám:

• Spolumajiteľa

 

Na začiatku by som od majiteľa požadoval podporiť server finančnou podporou na rozbeh, samozrejme zaplatím i ja, takže o platby sa budem starať ja, ale bude dobre keď podporí aj Spolumajiteľ. Na server som už zohnal 2 Builderov, ktorý nám postavia Spawn a iné budovy ktoré budeme od nich vyžadovať.

 

Server bude na hostingu crew.sk a na začiatku bude mať 8 slotov. Ak sa počase bude návševnosť zvyšovať, tak sa budú zvyšovať aj Sloty. O pluginy sa postarám ja, ale bolo by fajn nájsť niekoho kto sa vyzná s Pluginom GroupManager.

 

Spolumajiteľovi dám plne práva a OP čo je jasné. Na webe som si není istý, pretože bude asi FREE, čo mi je veľmi ľúto kedže teraz nemám moc peňazí.

 

 

Ak má niekto záujem, Skype: lucas.babecka

Link to comment
Share on other sites

Garantuji ti! Váš server bude stát za velké ho*no byl sem tam jednou a víc dětské názvy jako divočina atd. sem ještě neviděl :d

Cože? Kde si bol? Ja server ešte nemám tak neviem čo tu blábolíš..

 

Má niekto záujem?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...